owh jah.. jij wenst dus niet dat taalgebruik van mij te horen? dan zal ik je dus moeten beantwoorden in het taalgebruik dat jij bezigt.
Is natuurlijk wel leuk om met zo'n incompetente dooddoener een topic op slot te flikkeren (maar ja, als nerd is het woord en de ervaring repliek je vreemd natuurlijk, je zou zo maar te maken kunnen krijgen met die o zo enge buitenwereld en een discussie aan zou moeten gaan *ril*).
Dus laat dat arrogante belerende en uitermate arrogante kuttoontje maar achterwege en spaar die voor je dwergkonijn. Al maakt dat net zoveel indruk als op mij. Geen enkele dus.
Het is wel leuk, zo'n nutteloos topic over een slotje te openen dat iemand zonder plaat voor zijn kop al van mijlen afstand had kunnen zien aankomen. Maarja, jij als geen nerd zijnde ziet helaas die betonnen muur voor je eigen kop natuurlijk niet, want jij bent ver boven ons verheven, waardoor je niet meer op de kleine detais kan letten, maar gelukkig zijn wij, het klootjesvolk, er nog om jou op die details te wijzen. En mochten we dat ineens niet meer doen dan is meneer op zijn kleine pik getrapt en probeert hij naar ons nivo af te dalen hetgeen schandelijk mislukt.
Jij reageert dus op de arrogante toon van de moderaties hier? dan reageer ik op de arrogante toon die jij nu laat horen, ga eens een aantal octaven lager zingen man.
En 'mailen'?
*proest*
Ach sorry, maar ik ga je weer naar google verwijzen als je niet weet wat mailen is, ik kan het wel uitleggen, maar ik heb daar totaal geen zin in, want een complete digibeet die nog niet eens van mailen gehoord heeft, laat staan dat het ooit in hem is opgekomen om het ook daadwerkelijk te doen, gaat natuurlijk niets van mijn uitleg snappen.. ik zou zeggen, stuur dan maar een postduif naar de moderator.
De onkunde die wij ten toon spreiden is enorm, agree, de arrogantie, de plaat voor je kop, je grote bek die jij echter ten toon spreidt gaat onze verbeelding echter mijlenver te boven.
"Een serveradmin, voluit een serveradministrator, is dan weer een slavenbeheerder oftewel een slavendrijver" - Rataplan