Seagate 120GB (Barracuda V, S-ATA, 7200rpm, 8MB)

Pagina: 1
Acties:
  • 20 views sinds 30-01-2008

  • oreally
  • Registratie: Juni 2003
  • Niet online
weet er iemand een webwinkel die het verkoopt?
http://www.tweakers.net/pricewatch/37442
ik heb in de pricewatch gekeken maar de meeste sites die in de lijst staan verkopen ze niet eens of er staat niet genoeg informatie zodat ik niet eens zeker weet of het die is en als ik ze een e-mail stuur krijg ik geen antwoord of dat ze geen antwoord erop weten.

en ik wil dat het ook een SeaShield heeft ik had ergens gelezen dat er OEM en White Label versies die het niet heeft.
http://www.siliconacousti...ustics/seagbarv120g1.html

  • KaMiKaZe
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 21-03 20:34
kom op zeg, je maakt mij niet wijs dat je al die winkels hebt afgebeld/afgemailed. Hoe moeten wij nou weten buiten de pricewatch om waar die schijf te koop is :?

http://www.maxpc.nl/N_art_682.html

http://www.stanet.nl/shop...groep=06&itemid=109&sub=3

en zo zijn ze dus op alle sites te vinden. op alle sites kun je online bestellen of winkel even bellen of mailen.

succes

[ Voor 20% gewijzigd door KaMiKaZe op 15-06-2003 01:35 ]

Humanity is acquiring all the right technology for all the wrong reasons.


  • Mentalist
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 19-03 19:29

Mentalist

[avdD]

Sja, hoe zouden wij dat moeten weten. Stel dat er iemand is die ooit die HD inclusief alles wat jij wil heeft gekocht bij een bepaalde winkel en hier post, dan weet je nog niet eens of die winkel nu weer hetzelfde zal leveren, misschien leveren ze nu weer zonder seashield en dat spul. Enige oplossing is dus bellen/mailen met webshops. Er zijn best shops te vinden waarbij staat dat dit een Barracuda V is met alle specs. Of je een SeaShield erbij krijgt zul je de shop moeten vragen, maar wees gerust : als je die er niet bijkrijgt koop je gewoon een HD-cooler waar je je hele HD inschuift (zoals de Coolermaster DCD-4002) en daarvan sluit je de fan dan gewoon niet aan. Zelfde effect.

Aangezien je dus, tenzij je het zelf vraagt, nooit weet wat een shop gaat leveren gaat dit topic dicht.

Als je hier echt niet mee kunt leven : zoek een shop in de buurt en ga langs. Dan zie je zelf wat je krijgt.

[ Voor 7% gewijzigd door Mentalist op 15-06-2003 02:44 ]

Verstuurd vanaf mijn Computer®


Dit topic is gesloten.