Toon posts:

[XP] Regedit slaat wijzigingen niet op

Pagina: 1
Acties:
  • 101 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Als ik in de regedit de user shells (locatie favorieten etc.) wijzig van het tweede account dat ik vandaag op mijn computer heb aangemaakt, worden deze wijzigingen niet opgeslagen en staat er de volgende keer dat ik de regedit weer opstart gewoon de oude directory's.

Hoe kan dit?

Verwijderd

Dit wordt door Windows automatisch veranderd. Ben er ook ooit eens tegen aan gelopen.
Volgens mij was TweakUI de oplossing...

Verwijderd

Dit kan je inderdaad het beste met tools als TweakUI en gpedit.msc instellen, als ik mijn niet vergis is het een instelling die dan voor alle users gaat gelden.

  • OkselFris
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 04-09 21:17

OkselFris

Rabarber, Rabarber, Rabarber

TweakUI en GPedit doen niks anders dan de oude vertrouwde regedit. ;-)

Pak je echt de User Shell Folders en niet de Shell Folders?
Want volgens mij is het zo dat als je de Paths veranderd in HKCU\Software\Microsoft\Windows\Current Version\Explorer\User Shell Folders.
XP na opnieuw starten, deze values automatisch copieert naar de Explorer\Shell Folders.

Die Shell Folders is eigenlijks volledig overbodig en er staat mij bij dat die niet eens worden gebruikt door Windows. Iets aanpassen in Shell Folders heeft geen zin. Je krijgt daar direct de waardes van User Shell Folders terug.

To crash with a Volvo is extremely safe..... if you’re sitting in a Saab