Toon posts:

[CD rom] Firmware upgrade mislukt. Wat nu.

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Om een speed utilitie voor mijn cd rom speler te kunnen gebruiken moest ik een firmware upgrade uitvoeren.
Dit leek gelukt totdat ik een melding kreeg mijn systeem opnieuw op te starten na het upgraden.
Toen ik dit probeerde hing mijn systeem vast, geen beweging meer in te krijgen. Vervolgens uitgezet en opnieuw opgestart.
Mijn cd rom werdt niet meer herkend. Vervolgens Aspi driver opnieuw geïnstalleerd. Mijn cd rom werdt weer herkend maar werkte niet meer naar behoren en leest slechts gedeeltes van cd's. hij draait wel door maar leest niet meer.
Is mijn spelertje nog te redden ?
P.s. een 2e upgrade poging mislukte eveneens.

  • Jules|IA
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 06-02 20:04

Jules|IA

lid van MaMoeKIER

Heb je de oude firmware nog? Dan kun je die proberen.

[ Voor 31% gewijzigd door Jules|IA op 13-06-2003 13:45 ]


  • TheLunatic
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 16-08-2025

TheLunatic

Ouwe boxen.

Ja, of een versie eerder dan de nieuwste misschien ... Flash je wel in True-DOS (dus niet in een DOS-box ofzo) ?

[ Voor 17% gewijzigd door TheLunatic op 13-06-2003 20:49 ]

Mother, will they like this song?


  • The-Source
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21-03 19:51
TheLunatic schreef op 13 June 2003 @ 20:49:
Ja, of een versie eerder dan de nieuwste misschien ... Flash je wel in True-DOS (dus niet in een DOS-box ofzo) ?
Niet altijd nodig
Als de fabrikant vraag om DOS dan moet je het daarin in doen maar Asus heeft zelf een tool om je bios van je mobo in windows te flashen :)
Ik heb zelf ook ervaring met Aopen die een windows flashtool heeft voor hun opticals.

Taal fouten inbegrepen ;)
Mijn AI Art YouTube kanaal