Toon posts:

OmniMount Luidspreker steunen

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik overweeg mijn nieuwe luidspreker Dynaudio Contour S1.4 met behulp van OmniMount steunen aan de wand te bevestigen. Deze steunen worden overigens aan de onderkant van de luidsprekers bevestigd.

Heeft iemand ervaring met OmniMount steunen?
Kan ik aan de onderkant van de luidspreker bevestigingsgaten boren?

bvd

  • GaMeOvEr
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 11:32

GaMeOvEr

Is een hork.

Waarom wil je ze aan de muur doen?

(Ik ben altijd een beetje huiverig met zaken aan de muur, ivm prachtige overdracht van contactgeluid.)

Aannames zijn fataal.


Verwijderd

Topicstarter
In mijn kamer is geen plaats om ze op stands te zetten en ook nog zodanig dat het geluid zonder belemmeringen doorkomt. Ik dacht ze zodanig aan de muur te bevestigen dat de achterkant net als de voorkant helemaal vrij is en slechts één van de zijkanten zo'n 30 cm van de muur komt. Dat kan met OmniMount maar ik zoek "ervaringsdeskundigen"!

Verwijderd

Best niet in je luidsprekers boren. Als je door het hout zit heb je luchtlekken. En dit is niet fijn.
Kun je ze niet anders monteren?

  • Jag
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 30-07 14:38

Jag

Ik ken die steunen niet, maar als ze op die steun komen te staan, dan zou ik ze gewoon op hun plek houden met een stukje dubbelzijdige tape