Toon posts:

8rda3+ problemen

Pagina: 1
Acties:
  • 29 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Zijn dit nu echt zo'n rotborden of ligt dit aan mij?

Dit is nu al de tweede 8rda3+ die ik heb op een week tijd en het is is weer om zeep. Vorige had'k enorm veel problemen met de firewire, wou niet stabiel 200fsb draaien (waarvoor ze uiteindelijk toch gemaakt zijn).

Nu sedert gisteren heb'k een nieuwe en deze wilt zelfs niet stock stabiel draaien. Reboot @ random. Ja al geformateerd, drivers v cd, laatste officiele bios, speelt allemaal geen rol.

Cpu is een 1700+ dlt3c die probleemloos 2.3ghz kan doen op 1.7v. Geheugen is twinmos pc3200 bh5, cooling is asetek waterchill.

Echt is verschrikkelijk.

Nu is mijn vraag of hier nog mensen zijn met een 8rda3+ en die zoveel problemen hebben of positieve ervaringen mee hebben?


Ja ik heb de epox topics doorgelezen. Maar daar ging alles over de 8rda(+) & 8rga(+) of wat speculaties over de 8rda3+ en daar ben'k ook niet veel mee.

  • Shunt
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 17-08 10:21

Shunt

Boe

aaaarg jonge nu moet je zelf even na denken
jij bent aan het OCEN
en dan zit je te klagen dat hij niet stabiel is |:(
sorrie hoor maar dit is een beetje dom in mijn ogen ;)

Game PC
2 Post or Not 2 Post What's the question ?
"If it ain't broken, you didn't try hard enough"


  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Dit graag lezen eer je post :)
Die sticky staat er niet voor de lol, neem de titel ervan dan ook serieus ;)

Deze topicstart voldoet namelijk niet en verder is het ook niet duidelijk of je de troubleshooter überhaupt hebt doorgenomen en wat de resultaten ervan zijn. Neem de troubleshooter dus eens door en open indien nodig een nieuw topic :)

/faq

Dit topic is gesloten.