Toon posts:

Te hoge ping bij ET Server

Pagina: 1
Acties:
  • 22 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik snap het niet,ik wil graag een ET servertje opzetten voor minimaal 12 users.
Als ik een pingtest doe op www.speedtest.nl,dan haal ik een ping van 16 ms,en dat lijkt me toch genoeg?
Maar zodra er meer als 4 mensen in loggen,dan zitten ze al snel boven de 400,en dan loopt de server voor geen meter meer :(
Ik heb er niet zoveel verstand van,maar wat ik hier gelezen heb,moet mijn ping goed zijn,kan iemand mij helpen :'(
Thnx

  • GambitRS
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 13-06-2013

GambitRS

w00t

was is ET?
En je ping is niet het belangrijkste maar je bandwith. Als je een kleine upload hebt kan je maar weinig zelf hosten. Je upload bandwith kan de stroom data dan niet aan. Net zoals als je met teveel autos op een te kleine snelweg te snel rijdt je een file krijgt heb je hier door je kleine upload bandwith een hoge ping.

MechWarrior || Monsters Game


  • jep
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 17-05 22:43

jep

Klopt. Als je upload vol zit knalt je ping omhoog. Ik denk dat je 't extern moet hosten. Misschien ken je iemand met een grotere upload en kan het daar nog net wel?

  • Xandrios
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 19-05 21:47
Als jij een ping naar speedtest doet, gebruik je op dat moment verder geen bandbreedte. Als er 12 mensen zijn ingelogged op je servertje, zal er veel upload worden gegenereerd.

En omdat de upload ook gebruikt wordt met het pingen, zal het trager gaan...

Dit topic is gesloten.