[BF 1942 ded. server lagt.

Pagina: 1
Acties:

  • Y0ur1
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online
Ik heb een dedicated server met Windows 2003 server (standard) er op met de volgende specs:

Celeron 566
196MB ram
15 gig 5400 hd
10/100 mbit netwerkkaart
1.31 BF1942 ded. server onder windows
CO-OP, met wat botjes (ong 32)

Met lekker wat botjes (pak em beet 32 totaal) heb ik een ping van 1 of 0 naar me server als ik er op speel (over het netwerk), CPU load is iets van 50, en mem is nog 50 mb vrij (intern). Alleen toch krijgt iedereen die er op gaat spelen een soort lag. Het beeld verspringt dan willekeurig ongeveer 45 graden naar links of naar rechts, niet mee te spelen dus!
Maar nu kan ik de oorzaak dus niet echt vinden, misschien is de server te langzaam, maar het geheugen zit niet helemaal vol en de CPU belasting is verre van 100%... De ping is gewoon 1 of 0, maar er valt echt niet mee te spelen.. Iemand een idee wat dit kan zijn?
btw: ik heb dit ook onder linux geprobeerd en daarmee heb ik exact hetzelfde probleem (ook 1.31 dus, maar dan onder linux)

  • Zephyer
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 05-02 15:32
Iemand die ik ken heeft voor iedereen de verbinding gezet op 56 kbps.
Als hij dit niet deed, major lag... (hij heeft 8mb lijn liggen, duss... het kon ook niet aan de verbinding liggen, maar aan het spel/server)

Hoe dit moet, beats me... maar het moet kunnen. ;)

MW | BF1 Stats