[Singapore] Niet meer zo goedkoop in hardware als vroeger?

Pagina: 1
Acties:

  • Cubix
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
Eind volgende week ga ik 4 dagen op vakantie naar Singapore. Ik ben er al een tijdje niet meer geweest, maar ik kon er vroeger (2 jaar geleden en eerder) altijd zeer goedkoop hardware kopen.
De site die ik gebruik om alvast te controleren hoe duur alles daar is (http://sg.hardwarezone.com) geeft alleen aan dat bijna alle producten maar net ietsje goedkoper zijn dan in Nederland. Vroeger kwam ik zelfs over de helft van de normale nederlandse prijs!

Kan iemand dit verklaren?

(hier kan je koersen makkelijk van singapore dollar omzetten naar euro: http://www.netonline.be/zoeken/wisselkoersen.asp)

[ Voor 12% gewijzigd door Cubix op 20-05-2003 14:40 ]


  • KifArU
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online
Dit was mij ook al opgevallen. Zelfde met de prijzen in Amerika.

Dit ligt volgens mij aan de opkomst van vergelijkingen op internet. Door pricewatch zie je alleen de laagste prijzen die in Nederland worden aangeboden. En dit geeft een enorm vertekend beeld.

Als je de straatprijzen in Singapore vergelijkt met die in Nederland, zal het verschil weer veel groter lijken. (In bijv. de sim-lim tower zitten de prijzen allemaal vlakbij elkaar, dus heb je daar geen pricewatch voor nodig)

  • Cubix
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
Dat is wel zo, alle hardware winkels zitten bij elkaar in Simlim, en je hebt natuurlijk geen verzend kosten.