Ik wil graag een eigen proxy opzetten voor een aantal computers die voor mij gaan grazen. Echter, ik heb niet 24/7 verbinding met internet (alleen overdag). Kan ik de clients dan zo instellen dat ze alleen flushen/fetchen als de proxy in de lucht is (en dus niet dat ze naar distributed.net gaan flushen...) en hoe zorg ik ervoor dat de clients genoeg blokjes zullen krijgen?
De proxy hoeft geen continue inet-verbinding te hebben. Als je ervoor zorgt dat-ie genoeg inbuffers heeft, dan kan hij gewoon UP blijven.
Virussen? Scan ze hier!
Ik wil voor mijn nieuwe subteam ook een proxy hebben waar kan ik vinden hoe dat te maken en kan ik die proxy gewoon op me eigen pc zetten??
zonder dat alles erg vertraagd wordt ik heb wel 24/7 i net verbinding.
Greetz pala
zonder dat alles erg vertraagd wordt ik heb wel 24/7 i net verbinding.
Greetz pala
|Yesterday is History, Today is a gift, Tomorrow a Mystery | M3 - LRAWD - Referral-link:https://ts.la/p66085
Je zal de proxy zelf nauwelijks wat merken, alleen zal je zo nu en dan een statsrun moeten draaien (zorgt niet zozeer voor vertraging maar bij mij wel voor een DOS-box die geopend wordt). Een proxy kan draaien vanaf een goed geconfigureerde Pentium 100 ofzo, zo zwaar is het niet.
We spend our years as a tale that is told
Mijn poging om het een en ander duidelijk te maken over het installeren van een personal proxy is te vinden op http://www.dutchpowercows.org/full.dsp?id=69