Toon posts:

Overklok probleem (het lukt niet)

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb mijn Duron 650 een "potlood makeover" gegeven en kan in mijn Abit KT7 de multiplier veranderen, maar als ik die wijzigingen opsla en mijn systeem weer hoort te gaan opstarten, blijft het scherm zwart en gebeurt er nix. ALs ik mijn PC dan uitzet en daarna weer opstart, blijft mijn proc. gewoon op 650 Mhz draaien, terwijl in het bios staat dat hij op 700 Mhz moet draaien.

Mijn 1e vraagje: Kan je de multiplier in je Bios veranderen, als je de puntjes van L1 niet hebt verbonden (Misschien is mijn tekening mislukt)

En als dit betekend dat de L1 puntjes wel zijn verander, wat gaat er dan fout?

  • abwouters
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 31-08 22:31
waarschijnlijk moet je toch back to the drawingboard.

Verwijderd

yeps verkeerd inkleuren is jouwn probleem

back to school with u! >:)

  • FrankGuthrie
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 27-08 21:36

FrankGuthrie

I Wanna Be Kate

Uitgummen en opnieuw proberen.

Russian Blue Neji
Kate Bush
Blue Horizon(a website about Star Trek & Babylon 5)


  • chiwai_2000
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 30-05-2024
gebruik een vergrootglag en een vulpotlood. Zet lekker dikke lijnen. Het is mij ook gelukts als newbee. dussa moet jou ook lukken.

Verwijderd

Waar moet je nu dan precies die streepjes zetten op een a7v+duron700, weet ik veel waar die l1-bruggen zitten:?

  • Hurricane
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 29-08 15:55

Hurricane

Alles is anders dan het lijkt!

Als je goed kijkt staan er op de proc een aantal lijntjes met daarbij de naam L1 L2 L3 L4 L5. Je moet dan diegene opzoeken met L1 erbij. Dit zijn geen streepjes maar puntjes heel dicht bij elkaar.
Nu moet je die dus d.m.v. een potloot met elkaar verbinden. Gebruik de search van GOT ff.

Er staat wel ergens een plaatje waar ze precies zitten op de proc.
Greetz.

Verwijderd

thanx, ik zal even kijken. Waar kon je dan plaatjes vinden??

  • bjck
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 03-01 20:09
Afbeeldingslocatie: http://www.dsa-com.nl/rorupc/review/l1burggen.jpg

Dit vind je op je proc ;)

Een onderschrift moet altijd zinvol zijn.


  • worsie
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 22-02-2025
newby, kijk hier ff.

Verwijderd

Het is gelukt. Hij draait nu op 700@950, maar hij is wel 48 graden met een iets betere koeling. Ben ik beniewd wat ik verder kan doen. Eerst maar eens een 80x80 fan in m'n kast zetten
Pagina: 1