Toch denk ik dat 'm daar de schoen wringt. Je zult toch eens moeten proberen de koeling te verberen om wat hoger te komen. Persoonlijk vind ik het al heel wat dat je bijna de 900 haalt met een default koeler. Wat versta jij eigenlijk onder 'max' Vcore?
En waarom zijn mensen eigenlijk bang om de Vcore omhoog te gooien? Denkt men dat er dan teveel stroom door de processor loopt? Hou dan in je achterhoofd dan je door overklokken op standaard spanning ook de stroom door de proc laat toenemen. Een 900 Mhz proc trekt anderhalf keer zoveel stroom als een 600 Mhz exemplaar.... En als je de core-spanning dan opschroeft van 1,65 Volt naar 1,7 ; da's 3 % extra. Dan trekt een overklokte processor van 600 naar 900 Mhz 'slechts' 1,5 * 1,03 = 1,545 - 1 = 0,545 * 100 % = 54,5 % meer stroom. Dit dus in plaats van de 50 % op standaard voltage. Niet echt een supergroot verschil, toch?
Zorg echter wel voor goeie koeling, helemaal als je de spanning écht flink gaat oppompen > 10 %. En nog een tip: Gebruik ALTIJD koelpasta tussen chip en koeler.
// typo //
mARCO
sigloos