[Pricewatch]3e keer foutieve prijs

Pagina: 1
Acties:

  • PromWarMachine
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 03-03 07:16

PromWarMachine

Forsaken Archer

Topicstarter
Heb nu 2 keer aangegeven dat de prijs fout was van dit artikel, door middel van het report knopje er achter. Het is nu de derde keer dat hij veranderd is. :/

Het nadeel van het "Pricewatch meldpunt" vind ik dat er geen feedback mogelijk is, in de vorm van bijvoorbeeld een pushmessage, zoals dat op GoT tegenwoordig kan. :)

Daarom meld ik het nu hier, omdat ik wel eens wil weten wat er nou aan de hand is.

Misschien snap ik het wel niet en is dit weer zo'n FAQ-gevalletje, waarin gezegd wordt dat bedrijven een abonnement hebben om de prijzen zelf te kunnen wijzigen, maar dan mogen ze het nog steeds niet wijzigen in iets foutiefs, neem ik aan? :?

Het gaat om de Club3D ATI Radeon 9800 Pro 128MB en de betreffende leverancier is MaxPC.

[ Voor 2% gewijzigd door PromWarMachine op 17-05-2003 04:26 . Reden: Interpunctie blijft een vak apart :X ]

Dividend for Starters


  • Wouter Tinus
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online

Wouter Tinus

Whee!

Dit is inderdaad een FAQ-gevalletje. Kijk er maar eens in zou ik zeggen, en liever nog voor je een topic opent natuurlijk :P.

Professioneel Hyves-weigeraar


  • PromWarMachine
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 03-03 07:16

PromWarMachine

Forsaken Archer

Topicstarter
Wouter Tinus schreef op 17 May 2003 @ 08:56:
Dit is inderdaad een FAQ-gevalletje. Kijk er maar eens in zou ik zeggen, en liever nog voor je een topic opent natuurlijk :P.
Nou... dat had ik zeg maar gedaan... Vooraf wel te verstaan.
Waarom worden Pricewatch-prijzen weer teruggezet nadat ik ze veranderd heb?

Veel bedrijven hebben een Pricewatch Manager abonnement waarmee zij hun prijzen kunnen beheren. Afhankelijk van het abonnement, worden de prijzen automatisch teruggezet. Hierdoor is het mogelijk dat als jij de prijzen van producten gaat veranderen, deze weer terug worden gezet naar oorspronkelijke prijs. (1) Weet je zeker dat een bedrijf verkeerde prijzen heeft, dan kun je het prijs-edit-knopje gebruiken en (2) vervolgens het alert-knopje om een Pricewatch-admin te waarschuwen. (3) Lukt dit niet, dán kun je nog altijd een topic openen. Zo houden wij een schone en jullie een actuele Pricewatch.
(1) Ja dat weet ik zeker...
Wat zie ik nou over 't hoofd, leg eens uit? Dat bedrijven hun eigen prijzen mogen beheren is prima, maar dan nog mogen ze toch geen foutieve prijzen neerzetten? :?

(2) Dat heb ik nu twee keer gedaan...

(3) Bij deze.

Dividend for Starters