Ik blijf ook last houden van dit probleem. Heb alles al geprobeerd, drivers zijn geupdate en alle commandline options. Zelfs als ik de optie -nosound toevoeg lukt het niet om dit spel normaal aan de praat te krijgen.
Is er al iemand die meer geluk heeft gehad? Ik zou graag willen weten of er al mensen zijn die dit probleem hebben kunnen oplossen.
Voordat ik ook de vraag om meer informatie krijg. Ik draai win2k profesional en daarbij the sims met alle expansions die tot nu toe zijn uitgekomen. Alle vorige versies werkten prima, totdat ik Superstar installeerde. Mijn drivers zijn allemaal bijgewerkt en ik krijg geen enkele foutmelding bij het crashen.
Ik weet niet of de sims, of windows dit soort dingen bijhoudt in een error log of zo, dus daar heb ik nog niet naar gekeken. In de event manager van windows staat in ieder geval niets.
[
Voor 42% gewijzigd door
Verwijderd op 20-05-2003 16:20
]