[Smoothwall] webinterface werkt niet

Pagina: 1
Acties:

  • highking
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 27-07 09:57

highking

Langharig tuig

Topicstarter
Jaja, ik heeft weer eens een fijn probleempje |:(

Ik had hier al een tijdje een serverje draaien, een P200MMX met 32Mb ram, en Smoothwall. Dit draaide wel lekker, alleen de Pc liep nogal eens vast (Beetje brak geheugen ofzo, kweenie).

Nu heb ik een ander Pctje geinstalleerd, een P133 met 48Mb ram. Dacht zeg hier een IPCop op, wil wel eens zien hoe het draaid. Installeer het ding, zet 'm in de meterkast en klaar... behalve de webinterface, want die gaf een "Internal Server Error".
Heb de Pc vandaag weer uit de kast gehaald, even op mijn kamer aangesloten, ding werkt gewoon. :?

Toch maar opnieuw geinstalleerd, Smoothwall er maar weer op. Ff getest, kreeg netjes een iptje van de dhcp, en de webinterface werkte ook gewoon.
Zet het ding in de meterkast, probeer op de webinterface te komen... "Internal Server Error" :(

AAAAAAAAARRCHH!!!

Ehh... iemand die dit kan verklaren? Ik niet in ieder geval.

Verwijderd

gebruik je een proxy? zoja ga dan naar bij proxy daar onder do not use proxy instelling for follewing addresses ofzo :) geef daar de ip van de router in en probeer dat is

  • Gomez12
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 17-10-2023
wat geeft hij op je smoothwall bakkie zelf??? ( ssh naar port 222 om in te loggen als ssh aanstaat )

  • highking
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 27-07 09:57

highking

Langharig tuig

Topicstarter
Ssh staat niet aan, dus dat wordt niks, maar ik heb zojuist een ram gegeven op de resetknop, en spontaan werkt het hele zwikkie weer... :D

Doe mij maar lek schieten, ik snap d'r geen **** van, maar iig werkt alles weer :)