Toon posts:

[USDM] foutmelding

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
na het plaatsen van mijn watercooling heb ik mijn pc wat meer opgefokt.
en toen begon het moment dat ik deze foutmelding kreeg. en hij blijft komen. 2 x in 5 minuten ongeveer.

de foutmelding komt van usdm [epox temp proggy] en die zegt :


division by zero.

en

resourde green 16 not found.


ik weet niet wie deze meldingen eerder heeft gehad maar graag zou ik de oplossing willen hebben.
ik dacht zelf nu aan dat het kwam doordatik nu geen cpu fan en case fans meer op het mobo had zitten. maar nadat ik die erook op had geprikt bleef ik die melding krijgen.

voor mijn overclock had ik dit probleem niet.
mijn temps zijn met mijn 1700+ @ 2600+ 32 idle en stressed tegen de 40.

  • Corn
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 28-01 14:38

Corn

Raar jongetje

temps zijn netjes, maar misschien is het de NB die een beetje tegenwerkt? of misschien zit je aan de grens van je mem. Als het alleen problemen geeft met het epox programmatje dan zou ik er verder niet mee zitten, lekker het programmatje eraf knikkeren en MBM gebruiken

Verwijderd

Topicstarter
ja het kan best aan mijn north bridge liggen want daar heb ik nu ff geen cooler op zitten. er zat mijn ouder cpu cooler op maar die moest ik ff nog elders gebruiken, dus nu zat het ouder coolblokje er weer op.