Toon posts:

htaccess

Pagina: 1
Acties:
  • 26 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Vraagje:

Ik heb een domein, rhonrad.info, nu wil ik dat beheer.rhonrad.info altijd naar de map pagina/admin verwijst...

Hoe doe ik dit via htaccess?

Alles voor rhonrad.info verwijst gewoon naar de hoofdmap, ik vermoed dus dat het met htaccess moet...

  • sebas
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 16-12-2025
vhosts kunnen naar mijn weten niet in een .htaccess file, aangezien de .htaccess file pas wordt gelezen als je de directory benaderd waar die in staat, maar apache moet weten naar welke map die moet gaan als er een bepaalde vhost word opgevraagd. Correct me if I'm wrong though.

Je kunt vhosts natuurlijk wel in je httpd.conf opgeven, indien je die mag editen. Maar dat vindt je ook wel in de documentatie van apache, naast de honderden topics die er hier al over zijn.

Everyone complains of his memory, no one of his judgement.


Verwijderd

Topicstarter
Ik heb geen access tot httpd.conf

  • Han
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online

Han

Verwijderd schreef op 10 mei 2003 @ 16:01:
Ik heb geen access tot httpd.conf
httpd.conf is de configuratie van de webserver waarop jij jouw website draait.. In deze file worden modules geregeld voor de webserver. Indien jij geen acces heb tot de httpd.conf ga ik er vanuit dat jij jouw webite host bij een externe provider. Indien je wel acces zou hebben zou dat beteken dat je alles kan configureren en dat wil geen enkele externe provider :)

Doubt thou the stars are fire; Doubt that the sun doth move; Doubt truth to be a liar; But never doubt I love.


  • Erkens
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

Erkens

Fotograaf

XceeD schreef op 10 May 2003 @ 16:20:
[...]
httpd.conf is de configuratie van de webserver waarop jij jouw website draait.. In deze file worden modules geregeld voor de webserver. Indien jij geen acces heb tot de httpd.conf ga ik er vanuit dat jij jouw webite host bij een externe provider. Indien je wel acces zou hebben zou dat beteken dat je alles kan configureren en dat wil geen enkele externe provider :)
vergeet niet dat je ook het subdomein moet aanmaken in de dns als er geen * is gebruikt :P
anders heb je niets aan je vhost :)

Verwijderd

Topicstarter
Bedankt voor jullie info, ik ga mijn provider emailen

  • Rob
  • Registratie: Februari 2000
  • Niet online

Rob

Je hoeft je provider niet te mailen.
Kijk hier maar eens naar: [rml]DiSiLLUSiON in "[ BC3] [ php] subdomains"[/rml]

In the beginning the Internet was a bunch of smart users with dumb terminals. Now...


  • Kippenijzer
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 16-08 09:43

Kippenijzer

McFallafel, nu met paardevlees

Je zou op www.apache.org de documentatie omtrent mod_rewrite kunnen lezen, daarmee kun je er, zover ik begreep ook uit .htacces de url rewriten... Dus dan zal niet beheer.bla blijve nstaan, maar dan zijn het herschreven worden als domein/path/naar/beheer

Da's misschien ook een opite?

  • dusty
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 21-02 00:06

dusty

Celebrate Life!

Documentatie omtrend htaccess is toch echt ontzettend makkelijk te vinden hoor. Dus eerst zoeken, DAN PAS vragen gaan stellen. Jij hebt duidelijk NIET gezocht.

Back In Black!
"Je moet haar alleen aan de ketting leggen" - MueR

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.