Toon posts:

ATI Fire GL E1 updaten...

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Onlangs heb ik een Fire GL E1 videokaart gekocht (uit een Dell Precision 350 Workstation). Echter ik kan nergens tune-software of een bios update (huidige bios: 1.01) vinden. Van de site van Dell zijn alleen de drivers te downloaden.

Nu is het zo dat deze kaart qua specs erg op de Fire GL 8700 lijkt. Zou ik ook de nieuwste bios en drivers voor deze plank kunnen gebruiken?

  • Pubbert
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 13:07

Pubbert

random gestoord

Ik denk dat het lastig word om daar biossen voor te vinden. De community is zó dusdanig klein dat niet veel mensen er tijd insteken.

je kunt het via www.rage3d.com proberen.

╔╗╔═╦╗
║╚╣║║╚╗
╚═╩═╩═╝


  • LopeZ
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 16:34

LopeZ

Too much is never enough

http://www.ati.com/products/workstation/firegle1/specs.html
Zie de chipset, Dell produceert echt niet zelf videokaarten, gewoon een Ati met een Dell bios, de Ati bios doet het zeer waarschijnlijk ook. Vraag me alleen af waarom je een andere bios wil want er zal echt niets interessants in een nieuwe bios zitten.

Verwijderd

waarom wil je de bios updaten dan ? problemen met de kaart ?