[mailwasher] bounce-ervaringen en blacklist?

Pagina: 1
Acties:
  • 188 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • spaceboy
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 14:00

spaceboy

Op grote hoogte

Topicstarter
Twee dingetjes over Mailwasher (gebruik ik nu paar dagen, bevalt me erg goed).

1) Tot nu toe "bounce" ik alles wat spam is en blacklist ik het adres (niet dat dat veel helpt, maar oke). Zijn er hier mensen die merken dat het bouncen effect heeft op lange termijn? Omdat in 99% van de gevallen niet-bestaande/onzin mail-adressen als reply adres zijn opgegeven lijkt me dit niet al te zinnig?

2) Zijn er hier mensen die hun mailwasher "blacklist" (na een paar maanden gebruik moet dat toch enkele megabytes zijn) :) uitwisselen met anderen? Is dat geen idee?

Aan bovenstaande tekst kunnen geen rechten worden ontleend. Aan de tekst hieronder wel.


  • Tommel
  • Registratie: November 2000
  • Niet online
Ik gebruik mailwasher nu 3 maanden sinds dat een klasgenoot zo leuk is geweest 5 maanden geleden om mijn e-mail adres die ik al 7 jaar heb zonder spam te gebruiken voor het aanvragen van een nieuwsbrief op een porno site. Sindsdien kreeg ik eerst +/- 2 mailtjes per dag maar na 2 maanden was dit al opgelopen tot 15 per dag, sinds ik mailwasher ging gebruiken en alles bouncen is dit nu teruggelopen tot +/- 1 per week. Vaak maken spammer ook gebruik van mailinglist software om spam te versturen, zoek uit welke software ze gebruiken en kijk in de feature list van die software. Vaak staat er in dat na 3x bouncen een e-mail als ongeldig wordt bestempeld en wordt verwijderd uit de lijst. En dit klopt inderdaad grotendeels bij mij, het vergt dus wel even geduld het is niet binnen 1 maand over. Zorg er wel voor dat je dergelijke mail absoluut niet opent of un-subscibed.

[ Voor 4% gewijzigd door Tommel op 07-05-2003 13:07 ]


  • Wokschotel
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 13:08

Wokschotel

Op 6 wielen

Ik zou niet bouncen; vaak gebruikt een spammer een ongeldig afzenderadres en krijgen onschuldige mensen al die bounces over zich heen.

  • spaceboy
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 14:00

spaceboy

Op grote hoogte

Topicstarter
Wokschotel schreef op 07 May 2003 @ 13:37:
Ik zou niet bouncen; vaak gebruikt een spammer een ongeldig afzenderadres en krijgen onschuldige mensen al die bounces over zich heen.
Ja maar als je het niet doet weet je zeker dat je nooit van je shit afkomt.

Aan bovenstaande tekst kunnen geen rechten worden ontleend. Aan de tekst hieronder wel.


Verwijderd

Ik bounce zo 15 mailtjes per dag maar ze blijven maar komen. Ik doe het toch zeker al een paar maanden. Maar ik blijf lekker doorgaan :Y)