Toon posts:

hoe heet stekker van smart-ups 2200?

Pagina: 1
Acties:
  • 100 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Hallo, we hebben hier een ups gekocht. 2 de hands, en er zaten geen kabels bij. Het gaat om de smart-ups 2200. Nou moeten we een stekker, hiervoor hebben. Maar kweet niet hoe deze heet.
Het lijkt een beetje op de aansluitimng van de voeding, maar dan zitten de aansluitingen andersom
Ik hoop dat dit duidelijk is, want ik heb er geen plaatje van. Het is BTW een vrouwtje.

  • whocarez
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 08-06-2025
welke stekkers bedoel je, stekker van stop contact naar ups van ups naar extra accu van ups naar computer cq server???

  • mvdejong
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 29-11-2024

mvdejong

When does the hurting stop ?

Als je op APC Technical Reference Guides: Models even je exacte type opzoekt, dan vind je daarachter een overzicht met een tekeningetje en benaming van elke connector op dat ding.

The number of things that Arthur couldn't believe he was seeing was fairly large


  • Xenon
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 11-02 14:13
van ups naar pc vermoed ik aan zen uitleg

ProtocoLAN.be: De beste LAN van de Maaskant


  • Kippenijzer
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 11-02 20:53

Kippenijzer

McFallafel, nu met paardevlees

Je bedoelt een doorluskabel neem ik aan, zeg maar eentje die je ook aan en normale voedingskabel kan doen om hem te verlengen (ene kant normale aansluiting, andere kant het bijbehorende vrouwtje?)

  • mvdejong
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 29-11-2024

mvdejong

When does the hurting stop ?

Wat oostenrijkie bedoelt is de stekker die aan de UPS-kant van het netsnoer zit. Vanaf de UPS naar de apparatuur worden wel de gebruikelijke doorlus-kabels gebruikt.
Voor zwaardere belastingen mogen namelijk niet de normale apparaat-stekkers gebruikt. Er is een hele reeks van gespecialiseerde stekkers voor verschillende vermogens. De ons allemaal bekende, bekend als de 900 versie
code:
1
2
3
4
5
  _______ 
 /   I   \
/         \
| I     I |
-----------

is maar tot 8 of 10 ampere toegestaan, tot 12 of 13 ampere moet je deze gebruiken, dezelfde maat maar met een "inkeping", die wordt de 1200 versie genoemd.
code:
1
2
3
4
5
  _______ 
 /   I   \
/    _    \
| I / \ I |
----   ----

Een kabel met zo'n stekkers is wel downwards compatible met de lichtere apparatuur, maar je krijgt een kabel met het lichtere model stekker niet in de apparatuur die de zwaardere vermogens zal trekken.

Boven dit soort vermogens ga je naar rechthoekige stekkers, en daar heeft oostenrijkie mee te maken.

The number of things that Arthur couldn't believe he was seeing was fairly large


  • mr_petit
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 23-02 23:20

mr_petit

opperprutser

Wat Oostenrijkie (waarschijnlijk: als het om de powercable gaat) nodig heeft is dit:

Afbeeldingslocatie: http://international1.farnell.com/info/catimages/CMP519

Als het goed is kan een goede elektrospeciaalzaak deze wel voor je regelen.

bij FARNELL hebben ze ze ook.

[ Voor 10% gewijzigd door mr_petit op 07-05-2003 12:53 ]

"man is not truly one, but truly two,"


  • bigfoot1942
  • Registratie: Juni 2003
  • Niet online
ik zoek ook een dergelijke stekker, heeft toevallig iemand een idee van de benaming?

edit:
met een nachtje googlen op vage omschrijvingen ed ben ik er toch achter gekomen: het is een IEC320-C19 stekker.

[ Voor 43% gewijzigd door bigfoot1942 op 19-11-2004 02:41 ]

Pagina: 1