pawek schreef op 06 May 2003 @ 09:35:
Is er een manier om de volgorde van de providers, en de netwerkbindingen te configureren zonder gebruik te maken van de GUI ? Ik wil ipx voor de microsoft netwerken op zo'n 200 machines uitschakelen. Bovendien moet IP voor de novell client uitgeschakeld worden.
Is er een manier om dit vanuit een script o.i.d te doen ??

Als je dit via een (unattended) installatie gaat doen:
Surf naar de Admin directory. Met ncimain.exe kun je een unattend.txt in elkaar zetten (je kunt eventueel je eigen registry settings meenemen) die je kunt meegeven bij het runnen van setupnw.exe (/u:unattend.txt) waarmee je behalve de setupopties ook meteen je clientsettings kunt meenemen (gebruik je ZENworks moet je overigens niet vergeten je Client Config Policy aan te passen)
Zo snel uit m'n hoofd weet ik niet zeker of je IPX voor Microsoft Netwerken hiermee uitkrijgt, je kunt wel "remove IPX if present" aavinken, maar die deinstalleert bij mijn weten IPX volledig. If not zul je dat op een andere manier moeten doen => SnappShot maken van een uininstall en deze uitrollen middels een applicatie, mits je ZENworks gebruikt
Wil je dit niet met een install doen zul je het allemaal moeten uitrollen via een Applicatie (icm Snappshot), maar ik weet niet of je de client van IP af kan halen zonder een install te doen eigenlijk