Toon posts:

G400 DH tv-uit kabeltje heeft deze ook geluid mee?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Het klinkt misschien stom maar weet iemand of het tv-uit kabeltje dat je in een G400 dual head aansluit of hij geluid mee heeft of dat je een aparte lijn van je geluidskaart naar je tv moet hebben?

Verwijderd

Sinds wanneer komt er geluid uit ene G400 dan? Denk na man

Verwijderd

haha Oppertweaker denkt weer dat hij alles weet...


maar zoals alle andere gezond nadenke mensen weten, komt er uit de tv-out van je G400 Dolby Digital... uit je geluidskaart komt een s-video signaal dat je met je tv moet verbinden, anders zie je niet wat je hoort.

't is zo simpel toch?

Verwijderd

Topicstarter
Moet ik nu ook nog een Geluidskaart aansluiten of niet??

Want kan je nu ook zonder je geluidskaart nu geluid horen of niet??

Verwijderd

:)
Waar kan ik trouwens VGA-->USB kabels kopen om het beeld van mn vga kaart naar de USB poort van mn LG 795FT+ te krijgen? |:)

Verwijderd

Wat denk je nou zelf?

Verwijderd

Die moet je zelf maken, een vga kabel heeft 15 draadjes, knip de stekker eraf en sluit op elk draadje een usb stekker aan, als je niet genoeg usb aansluitingen hebt moet je er een hub voor kopen :P

Verwijderd

Aha, thnx man.
Ik zal morgen eens kijken of dat lukt :+

  • Phaeton
  • Registratie: November 1999
  • Laatst online: 14:50
Bram K: je videokaart geef video en je geluidskaart geluid.
je moet dus het geluid uit je geluidskaart laten komen door de geluidskaart op je kabel aan te sluiten.
Pagina: 1