AMD mobo's van 200 naar 266Mhz FSB

Pagina: 1
Acties:

  • RestlessCitizen
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 19-07 18:30

RestlessCitizen

Oud is vaak al nieuw genoeg

Topicstarter
Iemand enig idee of de nieuwe AMD processors die op de 266Mhz FSB mobo's komen, ook backwards compatible worden op de huidige generatie mobo's voor AMD?
In alle fora wordt op het moment geroepen dat je met een mobo voor AMD nog lang vooruit kan, maar ik vraag me dus af of ik op m'n Abit KT7-RAID in de toekomst een 266Mhz FSB kan prikken (die dan natuurlijk op 200Mhz FSB zal werken).

******************************

Ik heb inmiddels antwoord van Abit:

"Geachte klant,

Een 200 mhz moederbord zal geen 266 mhz aankunnen d.m.v een bios update
dit is clockchip en chipset gerelateerd andersom is wel mogelijk een 200
mhz processor op een 266 bord.

Met vriendelijke groet,
Dave Stuit
Technical Support Europe
ABIT-AMOR Computer B.V"

Weten we dat ook weer.
Iedereen bedankt voor de reaxies!

  • RestlessCitizen
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 19-07 18:30

RestlessCitizen

Oud is vaak al nieuw genoeg

Topicstarter
Dit is met de nieuwe ABIT mobo's een lekker actueel topic, dus aarzel niet: reageer!

  • Martijn
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 23:29
Nee, dat zal waarschijnlijk niet werken, een P3 werkt ook niet op een LX mobo he...

  • bjck
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 03-01 20:09
Waarschijnlijk net als altijd alleen backward compatible.. dus "oude" cpu's wel op nieuwe borden maar nieuwe niet op oude ;(

Een onderschrift moet altijd zinvol zijn.


Verwijderd

Volgens mij heeft MSI hier al een BIOS update voor...... Tenminste als ik de wel heel sumiere tekst bij de BIOS update goed begrijp!

  • Speedy
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 12:39
Weer erg fijn dit, kan die KT7 RAID over een tijdje weer in een oude bak :(
Ik ga er al vanuit dat bij een CPU upgrade ook maar meteen een nieuw mobo hoord, kon zo ook mijn oude bordje weg doen omdat er geen snellere P3 op zou passen :(

Flickr | Lego collectie


Verwijderd

Jammer, maar mijn MSI verhaal zuigt aan alle kanten!!! Ik heb net even dit nieuwe BIOSje geprobeerd. Mooi waardeloos dus! De oude BIOS (1.6) had de optie 133/33 (fsb/pci). De nieuwe versie (1.7) sloopt deze optie er mooi uit. Ik zou dus nooit kunnen weten of een T'bird met 133mhz. fsb bij mij werkt. Terug naar mijn oude BIOSje dus. Of zou MSI al weten dat het niet werkt ,zo'n T'bird met 133fsb, op de K7T pro?

  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Nu online

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

De KT133 op 266? Dacht het niet.
Misschien wel een interessante underclockexperiment om een Palomino/Morgan op een KT133@200MHz FSB te prikken, maar zinnige performance? Wees anders blij dat je bij de D/Tb@266 eindelijk van die BRAKKE KT133 af bent (en ja, jammer van zo'n dure KT7, maar die doet het tenminste met datgene waar het voor ontworpen was - kan anders niet van een i820 gezegd worden:r)

Oslik, blyat! Oslik!

Pagina: 1