Toon posts:

Maxtor 80GB wordt niet herkend in bios

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Maxtor diamondmax plus9 80GB Ata 133 wordt niet herkend in de bios, niet als primary en niet als secondary.
Als ik em op primary instel dan doet mijn pc niks kan zelfs niet in de bios komen krijg alleen rechtsboven een wit knipperend streepje te zien.
Als ik em als secondary aansluit dan herkent de bios em niet maar onder XP wel maar kan em dan nog niet zien in Deze Computer.
Wat moet ik doen?

  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Wat jij moet doen? Even in de FAQ Opslagmedia & I/O Controllers (09-02-2003) kijken. Met name onder "mijn IDE config werkt niet lekker" en controleer ook of jouw computer deze HDD überhaupt wel ondersteunt (kijk in de FAQ wat de grootste HDD is die je in je PC kan doen) ..

  • Icey
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 10:31
Bios geupdate?

Verwijderd

Topicstarter
Mijn moederbord onderstuent wel 80GB want heb er al 1 in van 80GB van IBM.
Moet ik anders eens de bios upgraden?
Ik heb een Gigabyte ga7vrxp mobo.

  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Het kan ook heel goed aan een slechte/foute hardwarematige IDE config liggen .. Vandaar mijn suggestie of je even in de FAQ wil kijken :z