
Wat is er mooier dan met een houten poot, een lapje voor je oog en een papegaai op je schouder de wereldzeeën te bevaren en je kapitaal te vergaren door andere boten te kapen. Voor de meeste mensen vrij veel, maar voor de personen die het genoemde scenario wel zien zitten is er Tropico 2: Pirate Cove.
Tropico 2 is het vervolg op het vrij succesvolle Tropico van de firme Pop Top Software. In Tropico deel één kreeg je de opdracht de dictator uit te hangen op een exotisch eiland. Nu speel je dus een piratenkoning en moet je een eiland opbouwen voor je piraten.
Normaal zien we het vaak gebeuren dat een opvolger van een spel er grafisch compleet vernieuwend uitziet maar dat het spel in essentie nog steeds hetzelfde is gebleven. Bij Tropico 2: Pirate Cove doet men het echter precies andersom. Men heeft namelijk de grafische engine behouden en het spelconcept totaal omgegooid. Geen eenzame dictator meer die met plantages en toerisme geld moest verdienen, maar piraten die de zee op trekken om daar hun buit te maken.Tropico II: Pirate Cove offers several innovations to the Tropico world including:
A reverse take on the traditional economic model
Game characters with unique personalities
New "zoning" system for housing
All-new art and animations to capture the true pirate feel
Much, much more





De economie van het spel is helemaal gebaseerd op de income die je haalt uit het veroveren van andere schepen. Zelf bestuur je de schepen niet, maar kan je wel zeggen naar wel gebied ze moeten varen.
Tropico 2 leent een paar basis elementen uit de orginele tropico, verder is het een geheel nieuw spel. De graphics zijn verder precies hetzelfde maar de opzet is totaal anders, ookal zijn er een paar dingen wel hetzelfde... In tropico was je een Dictator die leefde in de 20ste eeuw op een banaan-eiland, en in Tropico 2 speel je piraten-koning en ben je de leider van je eigen eiland. Het is jouw taak om de piraten gelukkig te houden, de gevangen op je eiland te houden, en de schatten binnen te slepen.
Er zijn 15 missies, waarvan 10 missies zijn om je het spel een beetje aan te leren (gewoon, bouw die gebouwen, verdien zoveel geld). Je eiland bestaat uit piraten en gevangenen. Gevangenen kan je krijgen of je kan ze zelf werven door missies uit te voeren met je schepen. Het leuke is dat ze compleet gratis werken voor je (doordat ze gevangenen zijn), je moet ze alleen bang maken, zodat ze niet vluchten van je eiland. Je kan erg veel gebouwen maken, zelfs een papagaaienkweker zit erbij om je piraten meer moed te laten hebben met het vechten. Er zijn 6 soorten schepen, 3 short-range, en 3 long-range schepen. (de naam zegt het al, ze kunnen dus verder varen).
Officiele website http://www.tropico2.com/
Demohttp://www.worthplaying.c...=8681&mode=thread&order=0
Quotes van gamers.nl
vertaalt uit gamespot review: http://www.gamespot.com/p...cove/preview_2908712.html
Release date: Is gold...
[ Voor 27% gewijzigd door Paniohitus op 14-04-2003 21:31 ]
BF1: Don-Panio