Toon posts:

Geluid mediaplayer doet vaag

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo ik zit met een probleemje het zit zo ik heb pas op de beurs MSI K7N2g gekocht geinstalleerd alles doet het geluid doet het ook althans de geluidjes van MSN. Nou heb ik het volgende probleem als ik een MP3 probeer af te spelen in mediaplayer of maakt niet uit wat voor player, gaat het geluid telkens 2 seconden vooruit dan mis ik steeds stukkjes van het geluid ik heb andere DirectXen geinstalleerd maar toch het zelfde probleem. Wat kan ik hieraan doen? Nogiets ik heb ook meerdere malen hardware verwijderen opnieuw geinstalleerd drivers maar dat wil ook niets helpen. Alles werkt in DXDIAG behalve Microsoft Synthesizer die blijft haperen.
Weten jullie wat de oorzaak hiervan is en wat ik hieraan kan doen ???

Alvast Bedankt !!

[ Voor 6% gewijzigd door Verwijderd op 13-04-2003 20:34 ]


  • dominic
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 08-02 14:55

dominic

will code for food

Misschien in je bios ff rommelen met de PCI latency, wellicht dat deze voor een mismatch oid in de buffers zorgt..

Download my music on SoundCloud


Verwijderd

Topicstarter
Dat snap ik niet echt? Geluids kaart zit in het Bord geinterigeerd dus ik neem aan dat de drivers de rest moet doen en WAVE geluiden speelt hij normaal af het is alleen bij MP en in DXDIAG Microsoft Synthesizer die blijft haperen.
verder uitleg please. thnx

  • dominic
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 08-02 14:55

dominic

will code for food

In principe neemt een geintegreerde geluidskaart ook gewoon een adres in beslag en neemt daarbij gewoon Bios settings over.. Het is maar een gokje hoor van die PCI latency, meestal was dit een oplossing voor veel problemen..

Ik neem aan dat het een AC'97 geluidskaart is? Een tijdje terug zijn er van Via alweer nieuwe gekomen dus misschien kun je daar een poging mee doen..

Download my music on SoundCloud


Verwijderd

Topicstarter
OK maar dan zou hij het toch ook bij wave geluiden moeten doen en niet alleen bij mp3 en dvd die 2seconden iedere keer met beeld vooruit springt :S ? ligt het gewoon niet aan mediaplayer of driver ofzo?

Verwijderd

Topicstarter
kick het is dringend :S
Pagina: 1