Toon posts:

[MSN Messenger] 2 vragen

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
1. Ik ben momenteel bezig met het opzetten van mijn internetstite en ik zou daar graag een soort van messenger willen opzetten, met de gedachte dat iemand zich kan aanmelden via z`n @hotmail -adres en dan online kan chatten. (Het moet dus iets vergelijkbaars zijn met messenger, maar dan wel zo dat het mogelijk is om toch te kunnen chatten bij een geblokeerde computer) Heeft iemand hier een java/html (of soortgelijk) -scriptie voor? (Hoe uitgebreider, hoe beter)

2. Ik zou ook graag iets om m`n internetsite willen dat de mensen die langs komen kunnen zien of ik online ben bij msn messenger of bij (zie vraag 1).

Bvd, Stephan

Verwijderd

Topicstarter
Klopt, ik heb em verkeerd geplaats daar! 8)7

  • blackd
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
Verwijderd schreef op 13 april 2003 @ 15:47:
Klopt, ik heb em verkeerd geplaats daar! 8)7
Dan moet je volgende keer een move aanvragen in Schop een Modje of een topicreport maken, maar niet zomaar dubbelposten.

9000Wp o/w SolarEdge SE6K - Panasonic 5kW bi-bloc - gasloos sinds 17-7-2023


Verwijderd

Je stelt wel een hoop eisen aan zo'n scriptje, zeker als je niet de moeite lijkt de te willen nemen om je er zelf iets meer in te verdiepen.

Ik stel voor dat je lekker zelf leert programmeren en zoiets in elkaar zet. Als je kant-en-klare dingetjes voor op je website zoekt, dan moet je zoeken, en niet voor de makkelijke weg kiezen en je vraag op een forum dumpen.

Tot slot: systeembeheerders blokken niet voor niets bepaalde poorten in firewalls. ;)

  • Thijsmans
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 21:20

Thijsmans

⭐⭐⭐⭐⭐ (5/5)

Voor vraag 1: klik hier
Voor vraag 2: http://status.inkiboo.com:8080/

Privacy-adepten vinden op AVGtekst.nl de Nederlandse AVG-tekst voorzien van uitspraken en besluiten.


Verwijderd

Topicstarter
Oke dan, bedankt Prammenhanger. Hier kan ik mee aan de slag!

Alleen de antwoord bij vraag 2 ben ik het niet zo mee eens, omdat je je daar eerst moet registeren. Ik ben ondertussen ook nog met Google bezig geweest en ik heb daar nog een goede site voor gevonden; http://www.statuscheck.cjb.net/ of voor direct naat msn; http://www.msntools.net/msnblockcheck.php

Toch bedankt voor de hulp! Er mag van mij een slotje op!
Pagina: 1