Eigen SMS dienst oprichten

Pagina: 1
Acties:
  • 1.093 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 5709

Topicstarter
Hallo allen,

Weet iemand (of heeft iemand het al) hoe je een eigen SMS dienst kan opstarten?
Iemand stuurt naar een nummer VOETBAL AAN en krijgt vervolgens een reeks voetal SMS'jes, al dan niet betaald. Er vanuit gaande dat het ook gewenste SMS'jes zijn :) Wat ik heb vernomen is dat je je mobieltje aan je pc kan hangen en met bepaalde software vervolgens het inkomende en uitgaande SMS verkeer kan regelen. Dit moet dan wel automatisch mogelijk zijn; je gaat uiteraard niet handmatig SMS'jes versturen. Weet iemand hoe dit in elkaar steekt; ik kan er nog erg weinig over vinden tot nu toe. Ik heb wel wat SMS software (SmartSMS) maar da's maar een beperkt pakketje.

BVD!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jongetje
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 09:14
Je zult ergens een SMS computer neer moeten zetten bij een telecomprovider. En dan een deal sluiten dat je voor een (paar) cent kunt sms-en op hun netwerk. Je telefoon is veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel te traag. Hier zijn al een paar bedrijven in gespecialiseerd, dat gaat jouw dus niet met je GSM lukken want dat is ook nog eens veel te duur.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 5709

Topicstarter
Het is ook m'n bedoeling om een pc in te richten waar SMS binnenkomt en waar vandaan eventuele antwoorden vandaan gestuurd worden, al dan niet automatisch. En is het niet zo dat ik een nummer kan 'reserveren' (aanschaffen/gebruiken?) Is er geen software die ik op die pc kan installeren en via een provider, via die software, dit te beheren?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Stewie!
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 07:50

Stewie!

Keen must die!

Anoniem: 5709 schreef op 09 april 2003 @ 19:30:
Het is ook m'n bedoeling om een pc in te richten waar SMS binnenkomt en waar vandaan eventuele antwoorden vandaan gestuurd worden, al dan niet automatisch. En is het niet zo dat ik een nummer kan 'reserveren' (aanschaffen/gebruiken?) Is er geen software die ik op die pc kan installeren en via een provider, via die software, dit te beheren?
alles bestaat al, maar kost veel. Eigen nummer als 3000 of 3300 kost je 2 duizend/maand. Gedeeld nummer, eigen keyword kost je 200/maand. Je betaald geld per sms, je krijgt uiteraard ook veel geld per sms.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jongetje
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 09:14
Jij bedoeld misschien zoiets als dit: http://www.smsboard.nl/

Misschien dat ze je info kunnen geven? Maar ik vraag em af of hier een GSM-Toestel achter hangt...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Enigma69855
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 12-03-2022

Enigma69855

Candle in my eye.......

Je moet ten eerste een progje downloaden dat SendXMS (door duits bedrijf BAI genaamd gemaakt) heet, die kan verbinding maken met alle telecom providers. Dan sluit je een deal met bijvoorbeeld KPN of BEN (ik weet het ze heten tegenwoordig T-Mobile).

In het geval van BEN hoef je misschien het programma niet te kopen, als je zelf handig bent met programmeren. Daar werken ze namelijk met een soort van XML bericht. Of door middel van het sturen van e-mails. Probleem is volgens mij dat je niet kunt laten betalen voor de SMSjes die jij aan hun stuurt.... (maar dat kan onderhand veranderd zijn).

Als je nog meer vragen hebt ga gerust je gang, ik heb zoiets voor mijn afstuderen gedaan. (heb er wel een beetje van meegekregen zullen we maar zeggen).

[ Voor 12% gewijzigd door Enigma69855 op 09-04-2003 19:41 ]

Wegens verhuizing te koop gevraagd: Sociaal leven in omgeving Arnhem


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 5709

Topicstarter
Enigma69, vriend... _/-\o_

Ik probeer eigenlijk een beeld te krijgen hoe je dit eventueel op kan zetten. Ik heb al wel begrepen dat de kosten (maandbedragen die DaMorpheus aangeeft) best hoog zijn, dus het is uiteindelijk wel de bedoeling een service te verlenen die wat kost, om in ieder geval de kosten te dekken. Ik ben trouwens niet perse op zoek naar een 'SMS systeem-dienst ding' dat op en pc draait, maar wel iets wat 1. makkelijk te beheren is en 2. wat zo zelfstandig mogelijk kan worden gebruikt.

Dat programma SendXMS, maakt dus enkel verbinding met alle providers begrijp ik, verder niets, of regel je daarmee ook wat het antwoord-bericht is, e.d.? Of is daar weer aanvullende software voor nodig, of leveren de providers als BEN, KPN e.d. deze software?

Als je deals moet sluiten met de providers, moet je dan niet veel deals sluiten? Met de daarbij behorende kosten?

Zijn er sites die documentatie/uitleg geven van begin tot eind van 1. wat je nodig hebt, 2. hoe dit op te zetten en 3. hoe je dit eventueel zélf kan programmeren en daarna BEHEREN? Er zijn wat kennissen die iets dergelijks willen programmeren, alleen is bij niemand nog het 'totaal plaatje' bekend; hoe je dit uiteindelijk van begin tot eind daadwerkelijk aan de praat kan laten krijgen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sen
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 07-05 14:29

Sen

<-->

Emexus Group B.V. kan het zo voor je op zetten kost iets van 200 euro in de maand. Maar dan heb je verder ook geen omkijken naar. Je kan gewoon via hun software de berichten invoeren en het gaat naar iedereen die zich aangemeld heeft.

PS. Ik gebruik het niet :) Ik heb alleen een keer info aan gevraagd voor een ander product van hun.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • KRASH
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 12-05 11:11

KRASH

Juist ja...

ff mailen naar webmaster@brambo.nl die kunnen je wel verder helpen...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • xychix
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 21-01 16:09

xychix

FreeBSD Rules !

Ik ben ook wel geinteresseerd in informatie rond het opzetten van zo'n dienst.
Ik moet overigens zeggen dat €200 per maand nog wel redelijk is!
als jij 5 sms per klant per maand weet te sturen. en je hebt 200 klanten
dan is dat 1000 berichten. a 0,70...
wat kost zo'n bericht ?

laten we zeggen dat jij 50% vangt.

0,35 * 1000 = € 350

op deze manier moet het net kosten dekkend zijn.


--EDIT---
http://www.smscontent.nl/
dat is wat je zoekt denk ik!

Bovenstaande rekensom gaat niet op. de opbrangsten van smscontent zijn veel lager.. maar er lijken geen vaste kosten te zijn... risicoloos dus! 200 smsjes levert je ongeveer €1 op... geen vetpot dus!


http://www.allesoversms.nl/smszakelijk.html

kijk ook hier eens. en laat me weten waar je uiteindelijk voor kiest.

[ Voor 40% gewijzigd door xychix op 10-04-2003 09:26 ]

Every failure offers you a new opportunity! | Lokatie database|GoT - Notepad


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Stewie!
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 07:50

Stewie!

Keen must die!

xychix schreef op 10 April 2003 @ 07:54:

laten we zeggen dat jij 50% vangt.

.
laten we zeggen van niet :P
Rond de 10 cent per sms dacht ik

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BtM909
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online

BtM909

Watch out Guys...

Waarom trouwens vast blijven zitten aan Nederlandse providers. In bijv. Amerika is het al heel gewoon om daar SMS bundels van (10.000 / 100.000 / 1.000.000 sms-jes) te kopen voor een smak geld. Je bent vaak voordeliger uit dan hier regelen via een KPN... Wat je alleen wel moet regelen is een 'Nederlands' nummer om SMS-jes te ontvangen.

Ace of Base vs Charli XCX - All That She Boom Claps (RMT) | Clean Bandit vs Galantis - I'd Rather Be You (RMT)
You've moved up on my notch-list. You have 1 notch
I have a black belt in Kung Flu.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 33387

Ik heb zelf zo'n sms platform en ik bied deze aan aan andere bedrijfen, je kunt bij mij een keyword kopen voor 100 euro (of een gratis subkeyword) welke je dan kunt gebruiken om berichten van en naar klanten hun mobieletjes te sturen.

De uitbetaling ligt zo ongeveer op 45% van wat de klant aan de telecom operator betaald. en je kunt alles gewoon via http ontvangen en versturen. bij ons zijn er geen maandelijkse kosten als je een subkeyword gebruikt en als je alleen reverse billing smsjes stuurt.

Als je echter zelf zo'n service wil opzetten dien je bij alle 4 de telecom operators de zelfde shortcode te kopen/huren en hierbij een sms gateway kopen welke de inkomende berichten omzet naar iets voor jouw leesbaars. daarna moet je deze gateway uiteraard ook de smsjes laten versturen.
Alles bij elkaar wordt het erg duur als je geen keywords of subkeywords gaat verkopen zodat je de shortcode kosten deelt. er zijn dus ook niet zo veel bedrijfen die er een hebben. (vandaar dat het bijna altijd mooie shortcodes zijn bijv 0123)

Als je meer info wilt hebben over ons systeem mail me dan even, als je meer info wilt over het zelf opzetten van een sms shortcode en de gateway, post dan verder met vragen en dan neem ik aan dat ik en de rest van de GOT community je daarmee verder zullen helpen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • himlims_
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online

himlims_

🐧 Linux HOoligan

Scratch: waar kan ik meer info vinden van jou platform? want 't klinkt wel verrektes interessant

⭐Game Profiles: 🕹️Steam - 🎮PSN - 🇪🇦 GoT_Hollandhards


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 33387

Als je wilt kan ik je een en ander toesturen,
Maak even een mailtje met wat je denkt nodig te hebben (dus of je een subkeyword of een keyword wilt gebruiken) en aan wat voor systeem je wilt koppelen, wij maken dan een offerte en sturen je deze op. Hierin staan de afdrachten per sms prijs (van 25 cent tot 110 cent) en hierin staan de voorwaarden, de interface mogenlijkheden (gewoon http get) en de

je kunt 3 subkeywords onder het woord 'order' gratis gebruiken en je kunt gewoon smsjes versturen door een http get te doen naar onze gateway met je username/password/06nummer/message/06from/price/operator en dan wordt hij verstuurd.
Klanten moeten zich eerst aanmelden door een bericht naar jouw subkeyword te sturen, jij krijgt dan van onze server een http get welke je verteld dat een bepaald 06 nummer een bepaalde message heeft gestuurd, zo kun je dus ook klanten dingen laten opvragen, bijvoorbeeld voor een dagenlijkse service doe je order voetbal. zodat je elke dag een smsje kunt sturen over de wedstrijden van die dag, maar je kunt mensen ook order voetbal ajax laten sturen wat jouw server laat weten dat de persoon direct een smsje over ajax wenst.

je kunt dus heel simpel meerdere services eraan hangen en meerdere producten lanceren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Enigma69855
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 12-03-2022

Enigma69855

Candle in my eye.......

Anoniem: 5709 schreef op 09 April 2003 @ 20:32:
Enigma69, vriend... _/-\o_

Ik probeer eigenlijk een beeld te krijgen hoe je dit eventueel op kan zetten. Ik heb al wel begrepen dat de kosten (maandbedragen die DaMorpheus aangeeft) best hoog zijn, dus het is uiteindelijk wel de bedoeling een service te verlenen die wat kost, om in ieder geval de kosten te dekken. Ik ben trouwens niet perse op zoek naar een 'SMS systeem-dienst ding' dat op en pc draait, maar wel iets wat 1. makkelijk te beheren is en 2. wat zo zelfstandig mogelijk kan worden gebruikt.

Dat programma SendXMS, maakt dus enkel verbinding met alle providers begrijp ik, verder niets, of regel je daarmee ook wat het antwoord-bericht is, e.d.? Of is daar weer aanvullende software voor nodig, of leveren de providers als BEN, KPN e.d. deze software?

Als je deals moet sluiten met de providers, moet je dan niet veel deals sluiten? Met de daarbij behorende kosten?

Zijn er sites die documentatie/uitleg geven van begin tot eind van 1. wat je nodig hebt, 2. hoe dit op te zetten en 3. hoe je dit eventueel zélf kan programmeren en daarna BEHEREN? Er zijn wat kennissen die iets dergelijks willen programmeren, alleen is bij niemand nog het 'totaal plaatje' bekend; hoe je dit uiteindelijk van begin tot eind daadwerkelijk aan de praat kan laten krijgen.
het programma kan op twee manieren bedient worden, via command line met parameters (parameters als het nummer en de text), en het wordt verzonden. Je kan het ook als service draaien, en dan kan je zelf een text bestandje vullen die het programma dan afwerkt (en het bestand leeg maakt). Met het programma kan je volgens mij ook dingen ontvangen, hoe dit precies in zijn werk gaat weet ik niet. Je zult er zelf nog wat software omheen moeten schrijven om het precies te laten doen wat je wil.

Als je een deal sluit met een telecom bedrijf kan je dus zo'n mooi kort nummer krijgen (4 cijferig bijv.) het probleem is dat elk bedrijf die nummers bepaald. iemand met provider KPN die stuurt naar dat vier cijferige nummer stuurt het naar een ander als iemand met vodafone. Je moet dus met alle providers zo'n nummer afspreken als je iedereen wilt kunnen bereiken. Dat wordt dus erg prijzig.

In jou geval wil je dus eigenlijk bijvoorbeeld dat SendXMS gebruiken in combinatie met een zelf geschreven programma. Dit laatste programma zoekt naar bepaalde woorden die in de binnengekomen SMS berichten staan. Aan de hand hiervan genereer je een antwoord, werk je een database etc. Verder moet je er natuurlijk nog voor zorgen dat je op gezette tijdstippen nutteloze informatie berichten stuurt die hun dan geld kosten })

edit:
Precies zoals scratch zegt dus eigenlijk.... klink beter, ik zou dat doen als ik jou was.

[ Voor 4% gewijzigd door Enigma69855 op 10-04-2003 12:36 ]

Wegens verhuizing te koop gevraagd: Sociaal leven in omgeving Arnhem


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ProgrammerX
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 26-02-2021
Toevallig was ik laatst ook zelf eens aan het rondkijken voor een sms provider en kwam toen bij deze uit : www.clubmessage.nl. Ik denk dat deze eigenlijk alles heeft wat jij wil. Kijk maar eens bij premium sms. Dan heb je ook 3 keuzes voor een verkort nummer.
Pagina: 1