Kleine uitleg over de mentaliteit die we van elkaar hopen te verwachten.
De mensen die hier got mede mogelijk maken offeren een deel van hun (sociale-)leven op om jou, zonder dat het hun iets opleverd, te helpen.
En om dus nou te zeggen: 'Hé, ik dacht dat je hier geholpen werd, I guess not' vind ik dus wel een beetje flauw zeker als je bedenkt dat ik 2 weken geleden en mede gotter die ik totaal niet kende een PC CADEAU heb gedaan. Hij had problemen met ze modem op een pentium 90, ik heb hem een pentium II 233 gegeven voor NIKS! iemand die ik totaal niet ken

. dus de opmerking "dacht dat je hier geholpen werd" vind ik erg flauw.
Wat van JOU verwacht word is dat je zelf wat vooronderzoek doet, dat betekend dat je een duidelijke openingspost verzint. Om jou eigen opening als voorbeeld te nemen:
Ik wil deze cooler gaan aanschaffen maar ik lees hier en daar dat deze nog voor problemen kan zorgen bij de motage op het mobo / pcu.
Is hier iemand belkend mee of past ie in principe op iedere socket 478? (ik heb een msi moederboard)
Hier kan Ik, en de rest van GOT geen informatie uithalen, wij kunnen je dan ook verder niet helpen, ik kan niet als een helderziende dingen gaan raden. Zou ik dat wel doen dan zou ik wel eens verkeerde informatie kunnen geven waarmee jij alles kapot maakt!!
Stel dat jij een msi moederbord type 1 heb, maar je zegt msi moederbord tegen mij. Ik GOK dat je een type 3,56a heb. En zeg dat je probleem is opgelost door
deze bios erop te zetten. Jij weet van niks, download de bios en flashed je moederbord. Je start opnieuw op, en je mobo is dood... Dan kan je mij wel de schuld geven, maar ik heb niks gedaan. Het was jou probleem dat je geen goede informatie geeft.
Om verder te gaan op jou openingspost, een goede opening is met ZOVEEL mogelijk informatie als mogelijk. Liefst teveel dan te weinig, en met links naar andere websites (reviews) zodat we zien dat je zelf ook iets heb geprobeert.
Een voorbeeld:
Ik wil de [vul type in] gaan aanschaffen maar ik lees hier[vul link in] en daar[vul link in] dat deze nog voor problemen kan zorgen bij de motage op het mobo [vul moederbord + type, en liefst nog en linkje naar website waar en foto staat zodat we kunnen zien of er iets in de buurt in de weg zit].
Is hier iemand bekend mee of past de [type] in principe op iedere socket 478? (ik heb een msi [type nummer] moederboard)
De specs van de koeler (copy past form website
)
Dan heb je een GOEDE openingspost met veel informatie waar wat wij mee kunnen, zodoende kunnen WIJ verder voor je zoeken (over het algemeen weten de meeste die hier wat langer zitten betere websites). en je een goed advies geven.
We verwachten van JOU dat je ons een beetje de tijd geeft, rustig aan doet (wij hebben de tijd, en we HOEVEN jou niet te helpen

). Doe jij relaxed, dan zijn wij dat ook

.
Okay, maar wat leverd het jou op?
Simpel: we helpen zou zonder dat het je iets kost, je krijgt dan een goed antwoord en zo zijn we allemaal blij.
Wij (mag ik ons zo noemen?) nemen de tijd voor jou, we hoeven niks te doen, we kunnen ook buiten gaan spelen, om die rede zou ik toch een klein beetje respect willen.
Tevens een dankbetuig vanaf mij kant aan de modjes, die investeeren 10x zoveel tijd in users zoals jij terwijl het ons allebij niks opleverd.
Even goede vrienden okay?
-ps, voor de zeikerds onder ons, ik heb geen zin om nu op spelling te letten, heb last van dyslectie dus dat kost me zoals veel moeite, waar ik (sorry) nu geen zin in heb.
[
Voor 88% gewijzigd door
Icey op 07-04-2003 22:26
]