Resolutie CM4

Pagina: 1
Acties:

  • Johannn
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 22-04-2024
Is het mogelijk om de resolutie van Cm4 lager te zetten? In de resolutie waarin die standaard opstart is alles net even te klein op mijn 15 inch monitor.

Always Look On The Bright Side Of Life!


  • Hahn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 18:26
Als je het ingame niet kan veranderen zal dat niet zo makkelijk kunnen ben ik bang. Het zou misschien door middel van een .ini aangepast kunnen worden, maar zolang een lagere resolutie niet wordt ondersteund kan dat erg fout gaan.

The devil is in the details.


  • White Dust
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 02-02 15:59

White Dust

PlaneScape: Torment

Het enige wat ik me kan bedenken is om geforceerd in 640 bij 480 te spelen en dat kan dan alleen in Windows XP, dit doe je als volgt:
  • met de rechter muis knop op het op te starten spel (CM4 in dit geval) klikken
  • In het roledown menu op "Eigenschappen" klikken
  • Op de "Compatibiliteit" tab klikken
  • Onder "Bleedscherminstellingen" een vinkje zetten bij "Beeldschermresolutie van 640 x 480"
Ik weet niet of dit zal werken, maar je kunt het altijd proberen (tenminste, als je XP hebt geinstaleert ;))

  • Johannn
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 22-04-2024
Nee dat werkt niet White Dust dan start de game toch gewoon in de normale (1024X768 denk ik) resolutie. Ik kan in het optie menu wel full screen uitvinken maar dan krijg ik een foutmelding ;(

Always Look On The Bright Side Of Life!


Verwijderd

Ga voor de lol eens naar de forums van www.sigames.com daar is deze vraag al zo'n 500 keer gesteld....:)

  • marco_balk
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 08-02 21:10
Nog even voor de duidelijkheid: CM4 heeft minimaal als resolutie: 1024*768.
Lager doet ie gewoon niet....
Pagina: 1