Toon posts:

DVD Player gezocht .....

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik ben dus op zoek naar een DVD player, maar het probleem is dat ik 3 schermen heb en dus een te groote resolutie.

als ik dus b.v. WinDVD, DVD Max of PowerDVD (versie maak niet uit) gebruik dan gaat alles goed maar wanneer ik het start krijg ik de optie resolution is not supported en verdwijnt daarna weer :X. Ik hoef op zich niet full screen te draaien in een windowtje is prima.

Ik heb maak gebruik van Window NT 4.0 met SP6a 9resolutie is 3096*1024), er zijn veel DVD player maar de meeste hebben directx 7 of hoger nodig.

Iemand enig idee of er een software pakket is die ondersteuning bied voor Windows NT4 en niet zeurt over een te hoogte resolutie .... ???

Verwijderd

Hmm probeer de nieuwste versie van winDvD is. (de platinum ;) )
Ik had hetzelfde probleem.

  • ParoXysm
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 17-08 18:48
Of probeer zoomplayer, kun je echt gigantisch veel mee instellen en kan andere Codecs gebruiken van bijv. PowerDVD, maar aangezien je onder NT4 werkt krijg je idd veel gezeik mbt DirectX.

Specs