Site's boven de 18 :(

Pagina: 1
Acties:
  • 265 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • ikkes
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 11-09 17:10

ikkes

In diepe rouw

Topicstarter
Help. Ik was vanavond op zoek naar tubes voor psp. Van de week met google al een hoop gevonden, maar net niet wat ik zocht. Dus ik nu met alsta vista aan het zoeken. Binnen het half uur kwam ik 2 keer op sites voor boven de 18. Nu ben ik dat wel maar dat zocht ik dus niet.
Heb gelijk heel mijn pc gescant met verschillende programma's en heel wat troep verwijderd.
Mijn vraag is of er een programma is die voorkomt dat je naar dat soort sites ga. Een filter help dus niet want ik zocht gewoon psp tubes. Mijn dochter is 14 en zoek dus ook naar tubes. Ik vind niet dat zij op dit soort sites hoort te komen. Plus zij weet niet dat je dan heel de pc moet scannen. De kinder pc staat achter mij. Dus zie ik niet altijd wat daar gebeurt.
En wat is een goede popup killer?. Dat je op zo'n site met al die rommel komt is al genoeg, maar al die popups nog eens. Werd er bijna gek van. Bleef alles afsluiten.

People who ask, `Can I ask you a question?' don't really give you a choice, do they?
Live long and prosper.


  • Kappie
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 17-09 21:34

Kappie

Tell me your secrets...

er zijn software pakketten (o.a. NetNanny) die ze kunnen tegenhouden maar het blijft altijd de vraag hoeveel ze precies tegenhouden.

He does fit the profile perfectly. He's intelligent, but an under-achiever; alienated from his parents; has few friends. Classic case for recruitment by the Soviets.


  • ^Mo^
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 04-11-2025
zonealarm (http://www.zonelabs.com) heeft een popup killer. En Mozilla (http://www.mozilla.org) heeft er eentje ingebouwd.
Je zou een ook een soort algeheel filter programma kunnen installeren zoals net nanny ofzo (http://www.netnanny.com/index.html)

"There are 10 kinds of people in the world, those who understand binary and those who don't" | Werkbak specs


  • CyberTijn
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 16-09 16:19
Binnen Internet Explorer is er de mogelijkheid om restricties in te stellen. Als je klikt op Extra >> Internet Opties en dan op het tabblad Inhoud is er in te stellen welke pagina's wel en niet bezocht worden. Echt waterdicht is dit systeem niet (wat wel) maar ik denk dat het aardig wat "rommel" eruit moet filteren. Het is een beetje proberen wat voor jou het beste niveau is om in te stellen. Een te hoge restrictie kan natuurlijk hinderlijk worden omdat onschuldige websites dan misschien ook geblokkeerd kunnen worden.

Anders zou je op zoek moeten naar alternatieve pakketten waar voor betaald moet worden.

  • Sybr_E-N
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 21-09 21:30
Voor die pop-ups zijn er pop-up killers, of gewoon java uitschakelen in je brower(s).

Als ik het goed heb is er ook speciale software die pr0n-sites blokkeren. Die controleren dan urls van website, filters heten die.

Heb ff wat gezocht hierover:
http://veilig.kennisnet.nl

  • ikkes
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 11-09 17:10

ikkes

In diepe rouw

Topicstarter
Even voor de duidelijkheid. Ik zocht gewoon op psp tubes. Heeft niet met sex te maken. Dus sex blokeren bij een filter help niets denk ik. Ik klikte op een psp link die blijkbaar was over genomen door een sexsite. :(
We hebben een router met firewal. Sorry mijn man zijn werk. Weet alleen hoe ik internet kan blokeren voor de kinderen.

People who ask, `Can I ask you a question?' don't really give you a choice, do they?
Live long and prosper.


  • Rody
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 21-09 14:40
net nanny oid erop gooien

  • Klippy
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 13:02

Klippy

Still Game

Ligt eraan, zoals gezegd kan een software programma werken, NetNanny, SurfWatch etc.
Maar dat is altijd uit te schakelen.

Betere maar omslachtigere oplossing is wisselen van ISP zoals Kennisnet of de EO heeft FilterNet http://www.eo.nl/home/html/filternet_home.jsp
dat schijnt goed te werken.

Pop-up killers heb ik lang naar gezocht, maar ik kon nou nooit echt vinden wat ik zocht, een van de balngrijkste redene dat ik ben overgestapt op Mozilla www.mozilla.org die heeft ingebouwde killer en doet wel wat ik wil.

Overigens heb ik geen ervaring met die programma's en ISP's, grootste nadeel van zo'n EO ding is dat die mensen daar bepalen wat ik mag zien en daar hou ik niet van. Let er ook op dat indien je zo'n ISP kiest niet alleen adult sites gefilterd worden, maar ook dingen over geloof en andere dingen die hen niet bevalt.

En ik denk dat wat je ook doet je altijd genoeg sex kan vinden op het net, alleen de kans dat je het toevallig tegenkomt is wat kleiner.

Kinderen van 14 zijn overigens handig genoeg om de meeste dingen te omzeilen....

Steam | SXQncyBhbGwgZ29vZCwgbWFuISDwn5iO


  • PsYgHo
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 00:15
[offtpic]

Sex vinden kinderen vanzelf wel, is het niet daar dan hier wel, of bij vriendjes of vriendinnetjes.

Tevens weten ze al op 14 jarige leeftijd, meer dan dat jij zou willen, (per kind verschillend uiteraard, uitzonderingen daar gelaten) en waarschijnlijk doen ze ook al meer dan dat jij deed op jouw leeftijd.

Krampachtig, het verwijderen, of je er voor proberen af te sluiten is niet haalbaar. En je stimuleert het ooknog eens als je het gaat verbieden.

Sex is niet slecht. Maar zo word het wel door velen wel gezien.
Denk dat het eens tijd is om met je dochter te praten , van hoe en wat, en hoe zij het ervaart.
Als ze er niet om zoekt zal het haar ook niet veel intereseren. Wel is het zo dat zij wel de leeftijd, en haar fase van haar leven er voor heeft.

Sex mogen ze niet zien, dat is slecht, en vervolgens slaan ze mekaar de kop in met de spelletjes, en de oorlog op tv, de tekenfilm , en de series op tv, etc...

Het zou imo beter zijn om er een leefbaar geheel van te maken, immers is zij ook door sex ter wereld gekomen.

Maar goed dat is mijn mening....

Mess with the best,DIE Like The Rest !
Als je in de poep gaat roeren, gaat het stinken!
In je broek poepen is hetzelfde als verliefdheid, iedereen weet het, alleen jij hebt het speciale gevoel!
I Ignore Fools, who Ignore Rules.


  • ikkes
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 11-09 17:10

ikkes

In diepe rouw

Topicstarter
Alweer hetzelfe punt. Ik zocht op paint shop pro tubes. Dus niet op sexsites. Mijn dochter zoek dat ook. Met google gaat het goed, maar met asle viste kom je op sexsites. Ik wil haar niet tegen houden om op sex te zoeken maar wel dat als we tubes zoeken niet op die sites komen die dan nog even een hoop rotzooi op je pc gooien. Plus al die pupups

People who ask, `Can I ask you a question?' don't really give you a choice, do they?
Live long and prosper.


  • blackd
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online

9000Wp o/w SolarEdge SE6K - Panasonic 5kW bi-bloc - gasloos sinds 17-7-2023


  • Sabbi
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 13:15

Sabbi

je denkt aan mij.

ikkes schreef op 28 March 2003 @ 23:12:
Alweer hetzelfe punt. Ik zocht op paint shop pro tubes. Dus niet op sexsites. Mijn dochter zoek dat ook. Met google gaat het goed, maar met asle viste kom je op sexsites.
Ow?, ik kan anders echt geen pr0n vinden als ik met asbe stvieste zoek..
Ik wil haar niet tegen houden om op sex te zoeken maar wel dat als we tubes zoeken niet op die sites komen die dan nog even een hoop rotzooi op je pc gooien.
de laatste keer dat ik keer moest je altijd zelf nog op 'ok' drukken wilde je rotzooi krijgen
Plus al die pupups
zie antwoorden hierboven..

Zou je alsjeblieft even een duidelijke vraag willen stellen?
Ik begrijp dat je graag je kind wil bewaren voor porno, maar wat wil je dmv dit soort post mee opschieten? Wil je je beklagen over Alta Vista ? Dat ze je porno voorschotelen? Wil je je computer blokkeren voor elk soort porno, maar dan alleen als je perongeluk er tegenaan loopt?
Probeer eens zelf te bedenken wat je wil, daarna hier een vraag stellen ajb... drie keer herhalen wat je Startpost was, terwijl mensen overduidelijk niet begrijpen waar je het over hebt, getuigt van weinig inzicht...


ps. L33t3 dochter heb jij als ze met 14 al grafisch zoveel van psp weet :)

  • Bigs
  • Registratie: Mei 2000
  • Niet online
Als je niet van die rotzooi wil moet je gewoon Mozilla gebruiken in plaats van Internet Explorer, die laat een stuk minder van dat soort onzin toe.. serieus.

* Bigs surft tegenwoordig weer porno zonder popups, dialers en andere rotzooi op z'n PC ;)

  • freddifish
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 29-01 09:15

freddifish

schnappi !

die popupkiller van www.meaya.com bevalt mij goed

'people say I'm a drinker, but I'm sober half the time' - Mick Jagger | mail: freddifish_AT_gmx.net


Verwijderd

als ze het niet op sites vind, dan van kazaa....

  • Thunde®
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 17-09 07:17

Thunde®

Don't Worry :)

Verwijderd schreef op 29 March 2003 @ 00:06:
als ze het niet op sites vind, dan van kazaa....
maar dat valt nog in kazaa te blokkeren, en een simpele maar goede pop up stopper : http://www.panicware.com/product_psfree.html

Mijn spec's | Modelbouwforum


  • Ebayzo
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 17-10-2022

Ebayzo

hij/hem

Waarom zou je sex verbergen voor een dochter van 14 , sjeez!

Denk dat je dochter echt al weet hoe het zit met de bloemetjes en de bijtjes hoor en dat ze echt niet wakker ligt van de beperkte lading pr0n die je tegen komt bij het surfen...

Seks is toch niks verkeerds :Y)

Default blanke hetero


Verwijderd

CyberPatrol ofzoiets, Volgens mij bestaat dat nog wel... Alleen die heeft een bepaalde beveiliging als je hem probeert te kraken dan kun je je PC niet meer opstarten. Dus voordat je je HDD evt. Formatteert moet je EERST CyberPatrol eraf donderen... http://www.cyberpatrol.com

  • kamerplant
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
EbAyzo schreef op 29 March 2003 @ 10:25:
Waarom zou je sex verbergen voor een dochter van 14 , sjeez!

Denk dat je dochter echt al weet hoe het zit met de bloemetjes en de bijtjes hoor en dat ze echt niet wakker ligt van de beperkte lading pr0n die je tegen komt bij het surfen...

Seks is toch niks verkeerds :Y)
Lees voor de gein eens het topic door.

Overigens, of porno site's verkeerd zijn valt nog heeuwig over te discusseren. Dat we door sex ter wereld zijn gebracht is geen argument: Door porno-site's/videobanden oid zijn we dat namelijk niet. :P

Ontopic: Progs om 18+ matriaal te blokkeren heb je al. Een goede popup stopper geloof ik nog niet echt. :+
Ikzelf gebruik Panicware Popupstopper. Zet je die op 'aggresive' laat het geen popups meer door. Het werkt zeer goed :)
download

Aangezien je dit eigenlijk alleen hebt als je zoekt bij altavista, komt dit lijkt me niet door spyware oid. :)

🌞🍃


  • ikkes
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 11-09 17:10

ikkes

In diepe rouw

Topicstarter
Dat mijn dochter met psp overweg kan is niet zo vreemd hoor. Ik geef er namelijk les in. :)
En sexsites opzich heb ik geen moeite mee. Maar wel als je die krijg terwijl je wat anders zoekt.
Ga straks maar eerst even een pupop killer op alledrie de pc's zetten. Scheeld weer een hoop geklik. :)

People who ask, `Can I ask you a question?' don't really give you a choice, do they?
Live long and prosper.


  • Chemist
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 07-11-2025
Zelf ben ik erg tevreden over proximitron ... werkt als een lokale proxy waar je echt heel veel kan instellen...
http://www.proxomitron.org/

Just because I'm paranoid, doesn't mean they're not watching me


Verwijderd

Het makkelijkste is om al die url's in een hosts file onder te brengen, dan krijg je alleen nog maar pop-ups waarin staat dat de blz. niet gevonden is.

Gelukkig hoef je ze niet allemaal zelf te verzamelen omdat Steve de hosts file up-to-date houdt.
Er is natuurlijk wel een nadeel aan, je kunt namelijk ook geen advertenties meer zien. ;)

  • secoh
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 12-02-2025

You are standing in an open field west of a white house, with a boarded front door. There is a small mailbox here.


Verwijderd

ikkes schreef op 28 March 2003 @ 22:04:
Help. Ik was vanavond op zoek naar tubes voor psp. Van de week met google al een hoop gevonden, maar net niet wat ik zocht. Dus ik nu met alsta vista aan het zoeken. Binnen het half uur kwam ik 2 keer op sites voor boven de 18. Nu ben ik dat wel maar dat zocht ik dus niet.
Heb gelijk heel mijn pc gescant met verschillende programma's en heel wat troep verwijderd.
Mijn vraag is of er een programma is die voorkomt dat je naar dat soort sites ga. Een filter help dus niet want ik zocht gewoon psp tubes. Mijn dochter is 14 en zoek dus ook naar tubes. Ik vind niet dat zij op dit soort sites hoort te komen. Plus zij weet niet dat je dan heel de pc moet scannen. De kinder pc staat achter mij. Dus zie ik niet altijd wat daar gebeurt.
En wat is een goede popup killer?. Dat je op zo'n site met al die rommel komt is al genoeg, maar al die popups nog eens. Werd er bijna gek van. Bleef alles afsluiten.
Mijn vriendin was 15. Ik weet niet hoever uw dochter is.

Het tegenhouden van websites met sexgetinte websites zijn nooit tegen te houden. Ja, een pleister plakken op een lekkende kraan.

Planet Internet heeft trouwens een kindvriendelijke proxyserver. (block.planet.nl dacht ik)

[ Voor 5% gewijzigd door Verwijderd op 29-03-2003 13:00 ]


Verwijderd

Tip van de dag:

Internet via de Reformatorische partij :) RDnet :)
Of koop een FireFoxBox :) sluit je alles af behalve wat je
zelf los gooit :)

  • Rambo
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 19-12-2024
Ikzelf gebruik Phoenix en die staat pop-ups ook niet toe, een erg fijne browser vergelijkbaar met Mozilla. Echt een aanrader. En mocht je een bepaalde site hebben waar je wel popups wilt dat dubbelklik je effe op het kleine pictogrammetje onderin en dan voeg je die site toe aan "vertrouwde sites".

http://www.mozilla.org/projects/phoenix/

  • himlims_
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online

himlims_

🐧 Linux HOoligan

ik ken 't probleem :X
om van die annoying popups en meer van die rotte troep af te komen zou je 'adpurger' kunnen gebruiken :P sweeet programma heel klein, en doet alleen wat 't moet doen

⭐Game Profiles: 🕹️Steam - 🎮PSN - 🇪🇦 GoT_Hollandhards


  • Agent-X
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online
Dat licht gewoon aan de zoekmachine dan. Google is behoorlijk goed maar als je je er aa nstoort kun je ze een mailtje sturen met het verzoek om de meta tags uit de lijst te halen ofzo?

  • sdomburg
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 03-09-2024
Porno en -popups zijn gewoon onderdeel van internet. Je moet het niet krampachtig gaan verbieden, want als je dochter al zoveel met psp bezig is, weet ze ook wel wat ze die dingen gewoon weg moet klikken. Daarbij gebeurt er niets als ze niet iets accepteerd, op ok klikt ofzo :)

Verwijderd

Verwijderd schreef op 29 March 2003 @ 12:48:
Het makkelijkste is om al die url's in een hosts file onder te brengen, dan krijg je alleen nog maar pop-ups waarin staat dat de blz. niet gevonden is.

Gelukkig hoef je ze niet allemaal zelf te verzamelen omdat Steve de hosts file up-to-date houdt.
Er is natuurlijk wel een nadeel aan, je kunt namelijk ook geen advertenties meer zien. ;)
Dat noem ik geen nadeel...ik gebruik die lijst van Steve icm een popupkiller...werkt perfekt...geen harige monsters meer te bekennen... >:)

Verwijderd

Je kunt ook, ik weet niet meer hoe ik dat gedaan heb, zulke sites naar 127.0.01 laten verwijzen, dan zijn ze er *niet*, je ziet dan niets, behalve als je iis of apache draait.
Het blokt niet, maar als je eenmaal weet waar ie staat kun je simpelweg het ip van die site blocken, en dus geeft ie het dan niet meer weer.

Verwijderd

Verwijderd schreef op 29 March 2003 @ 16:00:
[...]


Dat noem ik geen nadeel...ik gebruik die lijst van Steve icm een popupkiller...werkt perfekt...geen harige monsters meer te bekennen... >:)
Mijn ;) was een beetje mislukt.
Maar ik gebruik die lijst idd ook tegen die supervervelende advertenties.
Het allergrootste voordeel van een hosts-file is dat je geen pop-up killer nodig hebt en gewoon _alle_ sites (ook die met normale pop-ups) kunt bezoeken.

--off topic-- Mag graag naar een harig monster kijken, maar niet als ze gelijk 20 vensters opent. :+ /off topic
Pagina: 1