divx geluid

Pagina: 1
Acties:

  • Apothor
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 11-08 14:09
Hallo,

kan iemand mij misschien helpen? Af en toe kom ik een film tegen, waarbij het geluid niet werkt. Mediaplayer downloadt dan automatisch een codec maar zegt vervolgens dat die niet werkt. Is er iemand bekend met dit probleem. En weet je misschien een oplossing? Ik gebruik een SB PCI 128 en Mediaplayer 6 met Divx 3.1 Alpha codec. Alvast bedankt voor jullie hulp.

Groeten

Systeem Specs - ApoNet - DSTV Trinity


  • Macabre
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 14-08 11:39

Macabre

Euhh...

Hmmmmm..........ik heb precies hetzelfde probleem, en ik zou ook niet weten wat ik er aan moest doen. Alleen ik heb een SbLive.

Ff kijken wat anderen ervan zeggen

..:: Specs ::..


  • Apothor
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 11-08 14:09
Als er uberhaupt iemand is die weet hoe het op te lossen is. :-(

Systeem Specs - ApoNet - DSTV Trinity


Verwijderd

Laatste versie van de divX codec geinstaleerd?

--Ray

  • LiGHtNiNG!
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 18-08 18:09

LiGHtNiNG!

(tm) since 1985, build in &#03

DiVX is een beeld CODEC, geen geluid.. bij een DiVX film (AVI) kun je elke willekeurige audio CODEC gebruiken. Niet alle CODEC's zijn beschikbaar via de automatische update (zeker gehackte niet ;) ) Ik zou daar maar eens naar gaan kijken (welke audio formaat bij die specifieke DiVX films zit dus)

Misschien moet je eens een blik werpen op VirtualDub ofzo, kun je redelijk makkelijk mee achterhalen wat voor CODEC's er zijn gebruikt en ook welke op jouw systeem aanwezig zijn

Laat maar.. .


Verwijderd

SMR patch installen (hacked mpeg 4 codex)

wordt vaak gebuikt voor screeners en dergelijke

vraag me de url niet maar dat is de oplossing

  • Apothor
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 11-08 14:09
OK, bedankt allemaal. Het zou dus aan de geluidscodec liggen en dan hoogstwaarschijnlijk de SMR codec. Maar dan is nu de vraag of iemand enig idee heeft waar ik die dingen kan vinden?

Systeem Specs - ApoNet - DSTV Trinity


Verwijderd

Op dinsdag 21 november 2000 01:18 schreef LiGHtNiNG! het volgende:
DiVX is een beeld CODEC, geen geluid..
Toch zit er bij de 3.1 alpha release ook 'n geluids codec.. en toch kan het best een beetje helpen als je die installeerd.

--Ray

  • sampoo
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online
je mist wellicht de Ac3 codec (filter)?

Installeer het volgende pack. Het installeer;
DivX,sMr(nAvi),Radium Mp3, ac3 filter en nog wat andere directshow filters.

http://www.8op.com/tsunamiparameter/MPEG4_Tsunami_Pack_2.zip
Pagina: 1