Toon posts:

[MSN] Hoe beveiligen?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Nou hoorde ik laats van iemand: "ik kan zien waarover je aan het chatten ben, ik kan gewoon een conversatie binnen komen en alles zien.

Is dit mogelijk? En als dit zo is.. dan moet er toch een manier zijn om dit te beveiligen.. het laatste wat ik wil is dat iemand ziet waar ik het bijvoorbeeld met een vriendin over heb.

  • Hark_k
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 20-09 22:11
Er bestaan kleine programmatjes om je 'af te luisteren'. Hierbij moet je zelf ook nog aardig wat handelingen verrichten, mocht hij je kunnen afluisteren.
Maak je dus geen zorgen, en wees gewoon voorzichtig!

Edit:
Hoewel...: http://www.instant-messenger-hack.com/
Denk echter niet dat het goed zal werken, misschien lokaal wel.

Goeie firewall...?

[ Voor 29% gewijzigd door Hark_k op 26-03-2003 20:10 ]


  • Denhomer
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 12-10-2025

Denhomer

Doh !

gebruik dan een geencrypteerde chatclient

Verwijderd

Topicstarter
Denhomer schreef op 26 maart 2003 @ 20:07:
gebruik dan een geencrypteerde chatclient
Ik wil wel gewoon msn blijven gebruiken...

de persoon die dat tegen mij zij is een enorme n00b, maar toch loog hij niet. Dus vandaar dat ik zo bezorgd ben... iemand een idee hoe dit te beveiligen?

[ Voor 14% gewijzigd door Verwijderd op 26-03-2003 20:42 ]


Verwijderd

Verwijderd schreef op 26 March 2003 @ 20:09:
[...]


Ik wil wel gewoon msn blijven gebruiken...

de persoon die dat tegen mij zij is een enorme n00b, maar toch loog hij niet. Dus vandaar dat ik zo bezorgd ben... iemand een idee hoe dit te beveiligen?
heeft hij je mischien een zogenaame *msn trojan* gestuurd :?

Verwijderd

Topicstarter
Verwijderd schreef op 26 March 2003 @ 21:06:
[...]

heeft hij je mischien een zogenaame *msn trojan* gestuurd :?
Nee ik heb niets van hem ontvangen.. dat doe ik nooit

  • F_J_K
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

F_J_K

Moderator CSA/PB/AI

Front verplichte underscores

Als je geen trojan oid hebt, kan het waarschijnlijk redelijk simpel worden afgeluisterd als je bijv. een hub deelt (of in hetzelfde kabelsegment zit) - dit dmv. een sniffer, een gespecialiseerd programmaatje kan dat vast makkelijker. Daar kan dus niets aan gedaan worden behalve gewoon geen gebruik maken van het MSN messenger protocol (praat je vrienden ICQ aan ;) )

Een trojan is natuurlijk makkelijker tegen te houden op dezelfde manier als elk trojaans paard. Zeker als je ongeveer weet welke trojan het is.

offtopic:
Ga hier ajb niet voorbeelden geven van dergelijke trojans, sniffers etc. Er lezen vast ook mensen mee die het leuk vinden om zulke sneue zaken te doen :P

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)


  • Puck
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 12:21

Puck

EINDBAAS.org

Ik zag laatst iets voorbij komen op die MSN Messenger site (waarvan de link hier geloof ik niet gewaardeerd wordt) om MSN gesprekken te encrypten, probleem is dat die andere dat progje ook moet draaien dan. Even opzoeken.

Hier staat iets:
http://www.encrsoft.com/products/tsm.html

En [google=msn messenger encryption] levert nog wel wat op.

[ Voor 23% gewijzigd door Puck op 26-03-2003 22:35 ]

Arrived anxious, left bored

Pagina: 1