Toon posts:

Geheugenprobleem

Pagina: 1
Acties:
  • 56 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Sorry moderator, alles wat er in de troubleshoot staat heb ik al geprobeerd.

Vanmorgen uit school ben ik ff langs de Funprice geweest en heb ik Transcend 512 MB DDR PC2100 geheugen gehaald. Dit omdat ik maar 128 MB M-Tech PC2100 geheugen had, te weinig dus.

Toen ik de nieuwe erbij zette startte de computer op en gaf heel terecht aan dat ik 640 MB geheugen had (bij het opstarten). Bootmanager laadt, ik kies Windows XP Pro en dan blijft ie hangen. Reset. Weer opstarten, Linux RedHat 8.0 kiezen, kernel error. Hmm... dan ligt het dus aan het geheugen. Reepjes omgedraaid, 512 voorop 128 achter. Gaat weer verkeerd. Alleen 512 erin gezet... alles werkt normaal en hij geeft ook aan dat ik 512 MB heb.

Mijn specs:
- AMD Athlon 1600+ XP
- Legend QDI Kudoz 7 v2A
- 128 MB M-Tech PC2100
- 512 MB Transcend PC2100

Misschien dat iemand ervaring heeft met dit moederbord en geheugen?

  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Sorry moderator, alles wat er in de troubleshoot staat heb ik al geprobeerd.
Ik zie anders geen resultaten/bevindingen in je startpost terug.

Dit voldoet wéér niet aan Dit graag lezen eer je een topic opent. Lees eens de Algemene regels hoe je op het forum te gedragen (Netiquette) door.

Dit topic is gesloten.