[XP] Licentie vraag mbt maken van software/applicaties

Pagina: 1
Acties:

  • siggy
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 16-08 11:20

siggy

Wait.... what?

Topicstarter
Na wat topic door te hebben geneusd kwam ik uiteindelijk http://www.microsoft.com/...enties/wizard/default.asp hier uit wat weer leidde tot http://www.microsoft.com/...licenties/fpp/default.asp .

Echter, alles staat er uitgelegd behalve datgene wat ik wil weten. Ik nader het einde van mijn studie (nja bijna dan) en dan krijg je zo hier en daar wat vragen of je wat wil maken van software. Nou is dat opzich het probleem niet maar wat wel een probleem is, is dus als je het legaal wilt gaan doen.

Nu is dat nogal lastig met je gebrande xp cd maar siggy is van plan om voor het eerst een legale os cd te kopen :+ Nah ff serieus, er wordt met geen woord gerept over het bouwen van applicaties en die 'distribueren'. Ik neem aan dat dat met een fpp licentie mag van Billy Gates. Of zit dit anders in elkaar en heeft dit geen }:O te maken met apps?

"I don't take life too seriously, no one gets out alive anyways..."


  • Jazzy
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 23:52

Jazzy

Moderator SSC/PB/AI

Moooooh!

In vredesnaam, wat bedoel je nou eigenlijk?

Exchange en Office 365 specialist. Mijn blog.


  • siggy
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 16-08 11:20

siggy

Wait.... what?

Topicstarter
Jazzy schreef op 25 maart 2003 @ 11:27:
In vredesnaam, wat bedoel je nou eigenlijk?
Welke licentieversie heb je nodig om legaal software/applicaties te maken.

"I don't take life too seriously, no one gets out alive anyways..."


  • hullepim
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 08:26
Voor alle software die je gebruikt heb je een licentie nodig. Dus voor de ontwikkel omgeving die je gebruikt moet je de desbetreffende licentie zien te bemachtigen.

  • ge-flopt
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 08-09 09:28
IDD je hebt een legale licentie nodig voor de applicatie die je gebuikt (mocht er die zijn). De software die je zelf maakt heeft dan verder niets meer te maken met de licentie die je nodig hebt om een applicatie te maken. Je kunt ze dus distribueren onder de licentie die je zelf wilt (Shareware, freeware, open source....)

  • nhimf
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 31-08 19:16

nhimf

Lekker belangrijk allemaal

Het is hierboven al uitgelegd, maar nog een aanvulling.

Bijv de c# compiler kan je gratis downloaden. De SDK ook (.net) de redist zijn gratis.
Maw je kan (op je os na dan) gratis beginnen met het ontwikkelen van legale apps.
Wil je met visual studio gaan werken, dan moet je wel gaan betalen.

Verder ben je vrij in de manier van distribueren.

Maw als je weinig geld heb, dan schaf je alleen je os aan en kan je al aan de slag.

Ik stink niet, ik ruik gewoon anders

Pagina: 1