[delphi/winapi] DTR voor COM1 uitzetten bij CreateFile

Pagina: 1
Acties:

  • _Thanatos_
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 22-06 10:32

_Thanatos_

Ja, en kaal

Topicstarter
Dag mede-tweakers :)

Ik heb eeb delphi/winapi probleempje. Ik ben met een prog bezig dat een COM-poort opent mbv CreateFile(). Dat werkt allemaal perfect. Nu zit ik met het probleempje. Op het moment dat CreateFile() aangeroepen wordt, is het DTR-signaal hoog, wat voor de machine waarvoor het prog bestemd is, niet mag. Dus hoe kan ik de COM-poort met CreateFile() openen zonder dat DTR aanstaat? DTR mag dus niet naderhand uitgezet worden, zelfs niet een µs later.

Achtergrond-info:
Het is voor een grafeermachine waarbij de graveernaald reageert op het DTR-signaal. Voor het gemak :)

Any help? Alvast bedankt ;)

日本!🎌


  • Fuzzillogic
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 01-07-2025
Tjek MSDN, je moet het DTR-stukkie hebben. fDtrControl moet dus DTR_CONTROL_DISABLE zijn.

(voor Opera gebruikers, die pisvlekken van MS snappen internet niet helemaal, je moet je browser ID op IE6 hebben staan. :r |:()

edit:
Oeps, da's de link naar WinCE :) Ook eerrrugg logisch dat als je naar Win32-iets zoekt, je eerst de hits naar WinCE krijgt. |:( Maar goed, mag de pret niet drukken, voor "normaal" Windows geldt hetzelfde

[ Voor 25% gewijzigd door Fuzzillogic op 24-03-2003 22:15 ]