fujitsu-siemens laptop c4135 bios problemo

Pagina: 1
Acties:

  • bjwild
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 14:47
Ik heb de laptop van mijn pa eindelijk gekregen dus ik opstarten, zat zijn wachtwoord erin en die wou ik weghebben, ik de bios in en de oude wachtwoord ingevuld en bij de nieuwe wachtwoord gewoon door genterd.

na het saven en rebooten vroeg hij alsnog om een wachtwoord en de enter wordt niet geaccepteerd en mijn oude wachtwoord ook niet meer.

nu komt de vraag:

-zou de enter een soort cijvercode hebben ingevuld inplaats van niets?
-zou de laptop een batterij hebben die eruit kan?
-tis een phoenixbios 4 versie 6 en ik heb de master wachtwoorden al uitgeprobeerd
-heb ook fujitsu opgebeld en die zouden terug bellen maar dat is op heden nog niet gebeurd

enig andere ideeen ik hoor het graag

  • bjwild
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 14:47
nou siemens heeft terug gebeld met de mededeling dat ze geen info over die laptop meer kunnen vinden :S, en dat ik de batterij moet vinden en dan eruit moet halen eno/of solderen. laptop ligt al halfopen maar zie nog geen batterij, een datasheet hebben ze ook niet eens, nog tips?

  • bjwild
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 14:47
hmm weining replies, sluit maar heb het al opgelosd de hele laptop opengesloop en een batterij die verstopt was gevonden, strom eraf kopje koffie halen en terug inmekaar