Toon posts:

[xhtml] float probleem

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
http://www.compazg.nl/new

Wanneer je bovenstaande pagina bekijkt zie je hoe ik het wil hebben, Mozilla laat echter heel wat anders zien. Deze zet de middelste kolom niet in het midden, maar aan de linker kant van het scherm.

De linker en rechter kolom hebben als style float: right / left en width en een margin left en right.

Ik heb al geprobeer de middelste kolom een margin-left te geven van 190px. Maar dan krijg ik problemen met de breedte van deze kolom. Deze verschilt dan in Mozilla en IE, waardoor hij bij de een wel goed gecentreerd word, en bij de ander niet.

Ik wil niet gebruik maken van absolute posities omdat het menu die onderaan komt te staan, anders niet goed gepositineerd word.

[ Voor 8% gewijzigd door Verwijderd op 20-03-2003 12:43 ]


  • Willem
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 02:05
Mozilla kan niet goed omgaan met het CSS element float :)

Motor (of auto) onderhoud bijhouden


Verwijderd

Topicstarter
willem169 schreef op 20 March 2003 @ 12:50:
Mozilla kan niet goed omgaan met het CSS element float :)
Meen je dit serieus? Is er niet een workaround of iets dergelijks? Ik zou graag namelijk wel willen dat het in Mozilla ook helemaal in orde is.

Verwijderd

volgens mij werkte float in moz alleen icm een display: block op mijn site (huisje) hebben alle elementen ook een float: left, werkt prima in moz

maar waarom gebruik je hier float? je wilt toch gewoon vaste kolommen op een vaste plek? deze kan je in deze muurvaste layout net zo goed absoluut positioneren lijkt me

  • Woudloper
  • Registratie: November 2001
  • Niet online

Woudloper

« - _ - »

Wat je ook kan doen is nog even kijken bij:

http://www.glish.com/css

Daar staat namelijk het 1 en ander uitgelegd over het coderen van zulke vraagstukken. Cross-browser en zonder float. Ik geloof dat Cheatah in dit topic ooit ook eens iets gedaan had met float. Wellicht dat je daar nog wat aan hebt...

  • Clay
  • Registratie: Oktober 1999
  • Laatst online: 22-06 13:51

Clay

cookie erbij?

Mozilla doet float juist zoals het hoort :) IE doet het "fout".
Ik geef moz meestal een display:table-cell erbij als ik float gebruik. dan houdt het element wel rekening met anderen eromheen. IE snapt dat niet, maar doet die float toch al zodanig dat het eruit ziet zoals je waarschijnlijk wil.

Instagram | Flickr | "Let my music become battle cries" - Frédéric Chopin


Verwijderd

Bij mij ziet het er in Phoenix goed uit. Wat gaat er precies mis?

Verwijderd

Topicstarter
Verwijderd schreef op 20 March 2003 @ 20:15:
Bij mij ziet het er in Phoenix goed uit. Wat gaat er precies mis?
Hij gaat nu goed :D thnx
Pagina: 1