Bios geeft nog verontrustende foutmelding!

Pagina: 1
Acties:
  • 27 views sinds 30-01-2008

  • Binnetie
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 20-02 16:10
Ik heb een pc met een asus a7v266 moederbord erin, en bij het opstarten krijg ik de volgende melding: SMART failure Predicted on Primary Master: Maxtor 5t020H2. Immediatly back-up your data and replace your harddisk drive. A failure will be imminent!
Press Dell te enter setup or F1 to continu.

Deze pc is niet van mij, en ik heb de bios al gereset maar dat help ook niet. Als ik op F1 druk start de pc gewoon en op werkt hij ook normaal!

Weet iemand wat ik hier aan kan doen?

  • Gorefest
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 24-03 10:08

Gorefest

serial killer.

Het is dus je Harde schijf, deze is waarschijnlijk defect.
Ik zou even een testprogrammaatje van maxtor draaien.

kun je downloaden bij hun op de site http://www.maxtor.com

[ Voor 25% gewijzigd door Gorefest op 19-03-2003 14:26 ]


  • Abbadon
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 16:36
SMART is diskgebeuren, blijkbaar geeft je disk signalen af dat er iets niet helemaal in de haak is. Zou idd eens aan een back-up gaan denken met dit soort verontrustende signalen, zeker omdat je er niks aan kunt doen (ja, SMART uitzetten en doen alsof je neus bloedt :+ of wachten totdat de disk écht *krak* o.i.d. zegt) Move PMG -> OM.

Just pick a dead end and chill out 'till you die.


Dit topic is gesloten.