Toon posts:

internet onder mandrake linux 9.1

Pagina: 1
Acties:
  • 34 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
hey
ik heb mandrake linux 9.1 , en nu Zit ik met @home verbinding .
en in de voorige Versie van mandrake kon je je computer naam opgeven en dan deed het internet het weer .
Alleen tijdens deze instalatie was dat niet zo , kan iemand me vertellen hoe ik in linux die computer naam kan veranderen ?

  • The_Wounded
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 19-10-2021
als je hem geinstalleerd hebt de mandrake control center starten dan kun bij netwerk instellingen de computernaam veranderen. (Als je expert install gebruikt kan je hem wel instellen.)

Verwijderd

Dat kun je vast terugvinden in de handleiding op de Mandrake site of met een search op google. Essentie is dat je dhcp activeert voor je @home netwerkkaart en de @home hostname meestuurt als optie. :)
Maar er wordt in NOS wel een bepaalde mate van eigen initiatief en kennis van je OS verwacht. En ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat dat in deze vraag toch wat te weinig naar voren komt.
Lees [rml]-=[ Nieuw in NOS? Eerst dit lezen! GEEN HELPDESK! ]=-[/rml] eens door :)

  • Wilke
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 10:46
/traag

Staat ook nog eens in de NOS FAQ. Lees die ook eens door voor de aardigheid :)

Dit topic is gesloten.