Verwijderd

Topicstarter
Er zit bij mij iets of wat aan speling op het klepje van het batterijcompartiment. Nu weet ik niet of dat dit zo hoort of dat dit alleen bij mij het geval is.Het gaat maar om een halve millimeter ofzo hoor, maar toch. Ander PS A40 eigenaren, hebben jullie dit ook?

Verwijderd

Klopt, dat had ik bij mijn powershot A40 ook al ontdekt. Het is niet echt dat je zegt een grove speling maar ja kan het klepje toch iets of wat verschuiven zonder dat schuifje te gebruiken. Ik zou me er niet zoveel zorgen om maken.

  • Mist
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 01-03 21:39

Mist

Een gevaar op de weg

Ik heb het even bekeken en dat is hier ook zo ja. Je kunt het klepje idd een heel klein beetje heen er weer schuiven.
Ach aangezien ik er nu pas na tien maanden achterkom en dan ook nog eens op deze manier, maak ik me er allesbehalve druk om ;)

[DPC] help conquer cancer @ WCG


  • Desolation Angel
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 16-12-2023
Mijne heeft er geen last van :s

  • dArtagnan
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 26-01 00:02

dArtagnan

Een voor allen, allen voor een

Het zal wel normaal zijn omdat zowel het klepje van het batterijencompartiment als van het cf-slot een beetje speling heeft.

Verwijderd

Topicstarter
CF slot heeft het bij mij minder, maar ik weet nu dat ik niet de enige ben.
Pagina: 1