[HTML]Site lelijk in Mozilla

Pagina: 1
Acties:

  • Dr_Frickin_Evil
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 08:54
Ik ben bezig om mijn site ook een fatsoenlijk uiterlijk in Mozilla te geven, maar ik krijg het niet mooi voor elkaar. In IE ziet het er allemaal prima uit (wat mij betreft iig), maar ik Mozilla laat ie allemaal rare marges zien, die ik niet goed kan verklaren. http://131.155.240.208/Kwantongelre/index.html Daar is mn site te zien, en als je de site met mozilla opent, dan zie je steeds tussen de verschillende <tr>'s een marge van zo'n 2-3 pixels. Ook de div waar de daadwerkelijke content instaat, loopt niet helemaal door tot de onderste balk, maar dat komt denk ik doordat de images daar floats zijn. Maar hoe krijg ik die marges allemaal weg ??

Verwijderd

volgens mij heb je niet je borders op 0 gezet van je tabel, je kan je tabel ook een vaste waarde geven omdat je toch waarschijnlijk niet breder wil dan dat je header is... Lees anders eens de XHTML naslag erop na op http://www.w3schools.com/xhtml/xhtml_reference.asp

[ Voor 7% gewijzigd door Verwijderd op 14-03-2003 12:51 ]


  • Dr_Frickin_Evil
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 08:54
Is html/css nou zo inconsequent, of ligt het aan mij? Als je hier kijkt http://131.155.240.208/Kw...ex.php?url=gastenboek.php , dan zie je boven het form nog een lichtgrijze balk zitten. Deze probeerde ik weg te krijgen, maar om een of andere reden kreeg ik het niet gedaan. Om te kijken waar ie precies vandaan kwam zette ik de div met class "add" (waar het form in staat) met css de border-top op 1px solid black. Tot mijn verbazing was toen ineens de hele grijze balk weg!? En niet alleen in IE, maar ook in Mozilla werkte dat!? Hoe kan dat ?

Als reactie op Sooterd; de borders staan allemaal op 0, daar ligt het mi niet aan.

Verwijderd

Ik heb niet uitgebreid gekeken, maar het kan iets te maken hebben met Images, Tables, and Mysterious Gaps

Dus:

code:
1
2
3
td img{
display: block
}

  • Kama
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 22-08 12:00

Kama

Aritifical Intelligenticus

Klinkt misschien raar, maar het wil nog wel es helpen om een <br> achter een image in een <td></td> te zetten

Dus
<td>[img]...><br></td[/img]

in plaats van

<td>[img]...></td[/img]


Vraag me niet waarom, maar het maakt wel uit.

Niels


  • Dr_Frickin_Evil
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 08:54
aaaaaaaaaah Milkman_Dan, dat werkt idd!! Thx.

  • Dr_Frickin_Evil
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 08:54
Nog een vraagje. Als ik de site in een oudere IE versie bekijk (5.0), dan klopt de breedte van de middelste div niet (die waar de content in staat zeg maar), hij is dan net te smal. Hoe komt dit? Ik heb de div een breedte van 698px gegeven, en een border van 1px, dus dat zou precies moeten kloppen. Het lijkt wel alsof IE5.0 zich niet aan deze specificaties houdt: http://www.w3.org/TR/REC-CSS1#formatting-model , of zit het probleem ergens anders?

Verwijderd

Misschien is het probleem dat IE5.0 er een ander box-model op nahoudt dan Mozilla en IE6.0, die het volgens de W3C-standaarden doen.

Kijk op http://www.xs4all.nl/~ppk/css2tests/ voor meer info.
Pagina: 1