eerste:
IMHO allemaal geen reden om >200 euro per licentie te verspillen, alleen omdat onze Schoevers Tiep Miep gewend is om met MS Office te werken. En dit alles JUIST in het bedrijfsleven, aangezien die het moeten hebben van winst maken!
Heb je nou al eens uitgerekend hoeveel tijd die tiepmiep mag verklooien voordat het prijsverschil van 125 � volledig verdampt is?
Precies, minder dan een middagje. Dus als ze, bij wijze van aanloop probleem, een week lang elke dag een uurtje productiviteitsverlies heeft, is StarOffice al duurder dan MS Office
tweede:
Een tiepmiep in dienstverband kost niets meer en niets minder dan haar maandsalaris
Een tiepmiep in dienstverband kost dus veel meer dan alleen haar maandsalaris.
D'r loopt voor die tiepmiep namelijk ook zo'n eigenwijze druiloor van een systeembeheerder rond, en zijn salaris moet je dus netjes verdelen over het aantal interne klanten wattie heeft, net als de kosten van de leaseauto van z'n manager.
Verder zit ze op een stoel achter een buro (geen van beide zijn gratis) en die PC op haar buro kost ook een aardig duitje. Dan met de kachel nog branden, het kantoor gehuurd, d'r WAO, AWW, AWBZ, WW en ziekenfondspremies moeten betaald worden en ze wil vakantiegeld en een kerstgratificatie. Geloof nou maar dat de kosten van die tiepmiep ruim boven de 6000 €uro per maand uitkomen
De ge'sub'te stukjes zijn voor rekening van de poster maar wat het overige betreft is het geen mening, maar een feit (
* botoo heeft zelf personeel, en dat kost echt wel wat meer dan een salaris alleen, maar er komt natuurlijk veel meer bij kijken als je dat in een urenberekening om wilt zetten).
Dat je binnenkort waarschijnlijk periodiek bedragen aan MS over mag gaan maken, waardoor het mogelijk wel loont om naar een ander OS/Office pakket over te stappen, is in die discussie nog niet ter sprake gekomen, maar daar gaan we het hier niet over hebben.
Beide posts zijn eigenlijk een verlengde op elkaar en hoeven wmb niet alletwee extra goed beloond te worden, naast elkaar bekeken zou ik de eerste op +1/+2 en de tweede op +2 willen zien.
Voor de duidelijkheid, ik heb ze slechts eenmaal gemodereerd zonder ze daardoor hoger dan +2 te laten komen. Hetgeen Skin "suggereerde" noemde was het ventileren van mijn persoonlijke mening. Wanneer er anderen zouden zijn die de post meer waard vonden, dan zou ik daar dus (tot een bepaalde hoogte) ook mee kunnen leven