HD kapoet??

Pagina: 1
Acties:

  • RedHat
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 16:21
ik heb een goede bui, flikker linux er n's af (had um verkeerd geinstalleerd, maar geen tijd/zin om um er weer af te gooien)

meteen me unallocated space op m'n C: gooien, krijgi ke en foutmelding, partitie's weg, behalve m'n windows, zoals ik wou, maar nog 3 GB unallocated space

ik krijg maar een fout van 1024 cylinder limiet, en lost cluster fouten ofzo.

In partition magic 5, op windows!:)

Kani emand mij helpen om TOCH mijn 3 GB unallocated op m'n 12 GB ding gooien?? (11 sorry)

als ik naar bios ga, en dan m'n hd van auto op user zet, wil ook niet lukken dan, nu staat ie weer op auto

het is een WESTERN DIGITAL 15,3 GB (en als je um aansluit is ie 14:()

  • Cr3ator
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 15:47

Cr3ator

1 bar is geen bar

Als je een goeie back-up hebt van je windows partitie raad ik je aan je HD een LOW-LEVEL te formateren... Anders even alle partities verwijderen. (Bijv. even met die DiskManager van linux, liever niet met fdisk. :r)

Vervolgens 1 grote partitie aanmaken, formateren, verwijderen en opnieuw je meerdere partitietjes maken...

Als het goed is is het zo goed.. :)

Panasonic WH-MDC05J3E5 | 5120Wp @ WZW | 3645Wp @ ONO | NoM met woning uit 1926


  • RedHat
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 16:21
ik heb geen backup...

ik moet een snelle manier zonder te veel schade te lijden

  • printerman
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 20-07 15:35
Als ik het goed begrijp heb je aan C ruimte willen toevoegen. Meestal gaat dat niet goed, omdat C je primary partition is en daar mag van de meeste operating software achteraf niets meer aan de hoeveelheid worden gewijzigd.
Probeer C weer in de originele staat te krijgen en kijk dan of het mogelijk is de ongebruikte ruimte aan een andere partitie toe te voegen.

  • RedHat
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 16:21
:'(

ik wil m'n 3 GB terug, heb ze hard nodig :9~

  • RedHat
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 16:21
printerman: juist

ik heb nu met fdisk, de 3gb die niet gebruikt is gepartitioneerd, als een D...
en is nu logish station...

en nog krijg ik een Bash Error en een Cluster Error over cylinders ofzo...
:( 't wil niet lukken ;(

[ IK HEB GEEN LINUX MEER OP M'N HD DUS ]
Pagina: 1