[TV-OUT]Probs met zogenoemde "overlaymode"

Pagina: 1
Acties:

  • ravenger
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 14-08 15:59
Ik heb sinds een tijdje een laptop, en sinds kort heb ik geen beeld meer als ik films wil kijken, divx compressed enz enz. Nu sloot ik net mn TV aan op mn laptop en tot mijn verbazing heb ik wel beeld op mijn TV. Beetje verder gezocht en uitgezocht, in de faq gekeken, daar stond iets met overlay mode. Maar nu kan ik dat dus nergens terug vinden behalve in mijn divx codecsettings, maar daar schijnt et niet veel te doen of ik daar een vinkje neerzet of niet.
Fact is dat ik onwijs gare kutdrivers heb omdat er een SiS 650 controller inzit maar kan iemand mij proberen te helpen die overlay mode eruit te mieteren zodat ik ook op mijn LCD weer films kan kijken? :)

  • ravenger
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 14-08 15:59
niemand een idee waar ik het zou kunnen vinden?

  • ravenger
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 14-08 15:59
naja laatste kick :P

  • LordMithril
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 14-08 21:11
1ste reply :P 8)7

nah maar ff serieus. heb je in die tussentijd (tussen dat hij t deed en niet deed) de driver toevallig geupgrade ofzow? (mischien ook wel handig als je type flaptop erbij zet.. mischien bekender probleem)

Bier, Whiskey en Metal!!