Toon posts:

Opgenomen geluid instellen op Panasonic GD-87

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Okay,

Om misverstanden te voorkomen zal ik nog eens een poging wagen.

Ik ben dus in het bezit van een Panasonic GD-87. Met dit toestel kun je geluiden opnemen. Ik wil dit zelf opgenomen geluid gebruiken als ringtone. In de handleiding staat nergens hoe dit moet (de handleiding is sowieso erg summier). Als ik bij het instellen van de ringtone naar het opgenomen geluid blader, dan zie ik het geluid inderdaad staan maar kan het niet selecteren. Ook op forums kan ik hier niks over vinden.

Overigens werkt het vesturen van e-mail met de ingebouwde e-mail client ook niet. Het schijnt dat Vodafone deze optie gebokkeerd heeft. Iets bekend hierover?

Heeft iemand hier al een oplossing voor gevonden?

Verwijderd

Dat lijkt er meer op :P

Ik heb de telefoon zelf niet hoor, maar kun je geen ringtones importeren oid?

Lukt het ontvangen van e-mail wel? Ik kon met mijn S55 icm Dutchtone ook geen mail verzenden/ontvangen. Je kunt niet via de WAP-portal met een mailserver verbinden, omdat die niet via dat protocol loopt oid. Ik heb dat opgelost door accesspoint 'internet' in te stellen (zie het grote dutchtone extended topic), maar dit gaat dus voor vodafone niet werken. Misschien is het beter om twigger of een andere wapmail te gebruiken?

Verwijderd

Topicstarter
Het ontvangen van mail werkt perfect (via de vodafone live verbinding, opgezocht via dit forum). Tot nu toe schijnt nog niemand het voor elkaar te hebben gekregen om e-mail te verzenden. Vodafone geeft zelf geen duidelijke instructies hoe je met de telefoon de mail van je internet provider kunt ophalen.

Overigens gaat het wel via de online verbinding van Vodafone Live, maar dat gaat dus van je belbundel af.

[ Voor 17% gewijzigd door Verwijderd op 08-03-2003 23:19 ]