Toon posts:

Acces database gebruiken in ms sql server

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Kan ik in "MS SQL Server" een database van Acces zetten?
Omdat er vanuit een andere locatie in de database gewerkt moet worden. Ik geloof dat in MS SQL Server deze optie zit, (extern inloggen).

Als ik het mis heb vertel het me dan.

  • axis
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 26-01-2023
je kan het via sql server doen, het kan ook via Access.. er zit bij database tools ergens een knopje 'upsize wizard' die dit voor je kan doen.. hij gaat misschien wel wat datatypes wijzigen, maar dat moet voor een wat simepelere DB geen probleem zijn...

Two advices for network troubleshooting.. learn to draw diagrams in Visio, and THINK IN LAYERS!


Verwijderd

Topicstarter
Ik heb de optie gevonden. Thnx daarvoor. Is het dan ook mogelijk om om de "SQL Server" die draait op een W2K Server toegankelijk te maken voor verbindingen van buitenaf, via internet bijvoorbeeld?

  • Database freak
  • Registratie: Oktober 1999
  • Laatst online: 21-01 12:56
Met SQL Server is zo ongeveer alles mogelijk op database gebied :) voorheen met access gewerkt en van access naar sql server is het verschil tussen een snelle wagen en een formule 1 wagen.
Je kan van het http:// protocol extern data ophalen uit sql ook kan je xml streams er op deze wijze uithalen. Meer weet ik hier niet over omdat ik alleen naar de DWH functionaliteit van kijk. In de Books OnLine file :
http://www.microsoft.com/...productdoc/2000/books.asp

kan je zeer veel over sql server vinden, lukt dit niet probeer dan

http://msdn.microsoft.com...lt.asp?contentid=28000409
of
www.microsoft.com/sql

suc6

  • F_J_K
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

F_J_K

Moderator CSA/PB/AI

Front verplichte underscores

Je vraag past beter in SA. Dus WOS --> Software Algemeen :)

Zie verder ook de links van die DB freak ( :+ ). De link hierboven is trouwens
http://msdn.microsoft.com...lt.asp?contentid=28000409
Ik heb het even tussen [url]http://etc[/url] tags gezet :)

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)


  • axis
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 26-01-2023
die sql server, hangt die aan het internet? zo niet, kun je poort 1433/TCP doormappen naar die pc op je router (zie het grote portmappingverhaal).

En dan kun je op elke pc ter wereld een project file aanmaken, en direct met de data in die SQL Server werken..

Tenzij je Planet Internet abonnee bent, want die blokkeren alles.. we zijn al met een paar man Planet aan het platbellen om dit op te lossen :(

Two advices for network troubleshooting.. learn to draw diagrams in Visio, and THINK IN LAYERS!

Pagina: 1