Toon posts:

Xp Afsluiten werkt niet daardoor voeding kapot!

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Mijn zus heeft sind een paar weken XP op haar computer staan

Heb eerst alles geformateerd Toen XP via CD-rom laten opstarten en alles geiinstalleerd

De computer wou niet uitgaan bij het afsluiten (beeld van de monitor werd zwart en je hoorde de blazers nog zoemen !)
Dit was opzich geen probleem (we sloten gewoon af door middel van de Power knop effe een paar seconden ingedrukt te houden!)
Maar eergister ging haar voeding stuk van de PC
Toen we bij onze hardwareboer hier naar vroegen zei die dat de voeding kapot was gegaan omdat wij via de powerknop afsloten
Volgens mij is dit niet waar, maar wat zeggen jullie ervan zou dit mogelijk kunnen zijn?

Specs van de PC weet ik tot zo ver:

1700 AMDXP
512 mb Geheugen
MSI moederbord (welke is mij helaas onbekend!)
geforge 3 videokaart
Sblive

  • Grolsch
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 17:02
een voeding gaat NIET kapot als je hem via de powerknop uitzet.

XP kan het dmv ACPI automatisch doen, kwa uitdoe techniek is dat hetzelfde als je de powerknop indrukt

PVOUPUT - 13.400WP - Twente


  • mutsje
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 09-08 14:00

mutsje

Certified Prutser

de hardware boer moet een refresh cursus computeren voor beginners hebben geloof ik. Van een uitknop gaat een voeding echt niet kapot.... is wel de grootste kolder die ik ooit gehoord heb maar ja je hoord wel meer fantastische verhalen van die lui tot je ze om technische details begint te vragen en ze door krijgen dat jij meer weet dan hun ;-)

  • -=bas=-
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 17-07 05:15
Toen we bij onze hardwareboer hier naar vroegen zei die dat de voeding kapot was gegaan omdat wij via de powerknop afsloten
Weer zo'n lompe hardwareboer die geen service wil geven opzijn producten. Ik zou maar een andere winkel op gaan zoeken want dit soort figuren belazeren alles en iedereen om er zelf maar beter van te worden.

Waarschijnlijk is de voeding gewoon niet lekker geweest. Dat gebeurt soms wel eens, ook met A-merken en ook met B-merken. Dat je XP erop gezet hebt heeft er niets mee te maken.
Ook het uitzetten van de PC via de startknop kan zonder enkel probleem voor de hardware.

Je kan gewoon een losse voeding kopen van een wat beter merk alleen zijn ze niet altijd even goedkoop.

Senile! Senile Oekaki