Toon posts:

3 keuzes >>> tvkaarten

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
1 miro pctv pro 269,-
2 Haupage wintv/tt/radio 275,-
3 Terratec Terratv 269,-

de middelste is met afstandsbediening, maar merk ken ik niet.

Please tweakers...kent 1 van jullie de voor- en nadelen van 1 van deze kaartjes...

Let me hear it!
Oh ja weet iemand of de canal+ crack software op deze kaartjes werkt?

Thanx

Verwijderd

Hier hebben we er 1 van pineacle de tv rave

mooi dingetje hoor.. Goed scherp en lage prijs

Verwijderd

Kheb die terratec, omdat ik ook soundcard van terratec heb (was een combo, was dan cheaper). En daar ben ik erg blij mee, goed scherp, goedkoop, werkt nogsteeds, en die crack geen id, heb namelijk betaald Canal+.

  • Goldme
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 21-08 13:42
Op die hauppage werkt de crack(het blijft een kutbeeld maar je kan nu tenminste iets zien, geluid is er ook niet bij die crack), beeld van gewoon tv is ook goed(scherper als tv maar dat komt door monitor).

Die canal+ crack is niet echt schokkend hoor, meestal krijg je het beeld voor een paar minuten vast en daarna begint ie weer te klooien. Opgeblazen bullshit.

Verwijderd

Topicstarter
Ok....thanx alvast.....

Maar nu de opties......iemand daar nog iets over toe te voegen?

  • ThunderStorm
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 23-08 15:24
Haupage wintv/tt/radio 275,-

Ik heb zelf ook zo'n Hauppauge (is overigens toch erg bekend merk hoor) maar dan zonder radio. Werkt prima. Daarvoor had ik een Mir:r maar die vond ik zuigen (drivers). (C+ werkte trouwens ook op de Miro, maar stelt idd geen ruk voor)
Pagina: 1